Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy szeretnék odabújni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretnék odabújni, csókolni, ölelni, karjaimban tartani egy csodálatos lányt, de nincs senki. Szeretethiányom van?

Figyelt kérdés
Ez megy már jó fél éve és egyre rosszabb, minden nap próbálkozom neten ismerkedni, de nem megy, úgy érzem el vagyok átkozva, mert hiába szeretnék szeretni és viszont szeretet kapni, nem találok sehol sem lányt, akivel közel tudnánk kerülni.
2012. jan. 22. 23:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a probléma eredete a kinézeted? :D hát úgy már nehéz lesz, de ne add fel, biztos van, akinek pont bejön...
2012. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

ma 00:57


nem a kinézetemből csak az a problémás, hogy alacsony vagyok, addig bejöttem jó pár lánynak, amíg nem tudta meg, hogy milyen alacsony vagyok

2012. jan. 23. 01:03
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

A 10-es mondta meg a tutit.

Egyébként neten ne ismerkedj. Sőt sehol se így célzottan. Egyszerűen csak legyél nyitott,ismerkedj,de mint emberrel és nem mint jelölttel kezdetben.Érezd jól magad egyedül is. A szeretethiány kifejezetten egy riasztó dolog. Az a neked már bárki jó lenne érzetet kelti,és senki se szeret bárki lenni. De majd ha találkozol a konkrét lánnyal akinek adni akarsz szeretet,és nem kapni,majd elfelejted ezt az önsajnáltatást.

2012. jan. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%

4es,tök igazad van:)

Amúgy kedves kérdező,kispályás vagy,én 3 éve nem voltam senkivel.fél év miatt ne törjél már össze,öcsém:)Az élet nem ilyen reménytelen.Csak egy kicsit...Azt tanácsolom,amit nekem is szoktak mondani.Ne legyél görcsös.

2012. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

ma 14:33


de sosem volt barátnőm

2012. jan. 23. 16:22
 16/38 anonim ***** válasza:
Ha visszautasít 100 nő akkor sem dől össze a világ, majd a 101. akar tőled valamit. A sült galamb nem repül a szádba a netet hagyd, ne ott indíts egy ismerkedést. Járj el szórakozni, nem feltétlen discoba vagy hasonlók. Ismerkedj, kávézó, pizzéria, cukrászda és hasonló helyeken.
2012. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 rebeka1 ***** válasza:
0%
TRABA ta ,am un credere tu iest homsexual ? nu am gresit asa-i?
2012. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
33%
vorbeste pe ungureste
2012. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Kérdésben a válasz!
2012. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
[link] Kezd el olvasgatni. Sokat tanulhatsz...
2012. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!