Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy szeretnék odabújni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretnék odabújni, csókolni, ölelni, karjaimban tartani egy csodálatos lányt, de nincs senki. Szeretethiányom van?

Figyelt kérdés
Ez megy már jó fél éve és egyre rosszabb, minden nap próbálkozom neten ismerkedni, de nem megy, úgy érzem el vagyok átkozva, mert hiába szeretnék szeretni és viszont szeretet kapni, nem találok sehol sem lányt, akivel közel tudnánk kerülni.
2012. jan. 22. 23:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
én is szeretnék már egy fiút, de engem mindenki utál. :S
2012. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
engem mindig olyanok találnak meg akikkel nem illünk össze,ez egy randi után mindig ki is derül..:/
2012. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Shaddark ***** válasza:

Igen, ezt sokszor látom, aki nem úgy ismerkedik hogy "tét nélkül", az rágörcsöl dolgokra és ezért nem megy. Sokan amíg keresik az "igazit" mindenféle elvárásokat támasztanak, pedig lehet hogy egy teljesen más típusúval éreznék jól magukat, mint amit kitaláltak.

A nettel nincs gond szerintem, bár sokban igazuk van a pocskondiázóknak de vannak akiknek így könyebb, és sok kapcsolatot láttam már ami onnan jött össze és működik is.

Esetleg pua.hu? Én néha olvasgatom, nem a csajozás része miatt kimondottan de érdekes és hasznos dolgokat tanulhatsz meg a férfiak és nők működéséről.

Úgy gondolom neked magadat kellene egy jobb szintre felhoznod hogy magabiztossá, határozottá és aggodalmaktól mentessé válj. Ha képes vagy önmagadban boldoggá válni akkor értél oda hogy boldoggá tudod tenni a nőt is akit szeretsz. Az emberi lélek működéséről Osho és Müller Péter könyveiből sokat tanulhatsz, ha elkezded olvasni őket és meg is érted egy idő múlva inkább a csajok fognak nálad próbálkouni mert megérzik a belőled áradó magabiztosságot és szeretetet. Próbál dominánsá válni, ez a csajok fő kritériuma, sokan keverik a "rossz fiú"-val, de ez nem az. Amit itt írtam neked is érdemes elolvasni úgy gondolom.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__30433..

2012. jún. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
hát fél év meg nem a világ vége :) na és hány éves vagy?
2012. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék találni pl. egy normális srácot, de azt tudom, hogy neten nem biztos, hoyg meg lehet találni. El kell járni, suli, egyetem, stb... utcán leszólítani akár:) Hajrá:D
2012. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
énis szeretnék már egy fiút:/
2012. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
majd akkor ha jól érzed magad a börödben, férfinak érzed magad, és mindezt egyedül(!), akkor megérdemelsz magad mellé egy nöt is. Tisztelet nélkül nincs jó kapcsolat, hacsak nem szeretet*urva(1) akarsz lenni (1: lsd Csernus). szedd össze magad és találj ki magadnak célokat és _tegyél èrte_! Mindenért tenni kell ha valami el akarsz érni, ami meg magától történik veled azt nem te érted el.
2012. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
de nyomorék vagy
2012. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. jún. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Shaddark ***** válasza:
Pont egy ilyen de nyomorék vagy beszólásra van szüksége az amúgy is önbizalomhiánnyal küszködőnek, igen. Amúgy sztem te is - csak te lelki,és nem sértésként írom. Sok problémád lesz még az életben az empátia teljes hiánya miatt. Mert nem igaz a boldogok a lelki szegények mondás...
2012. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!