Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet élni szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet élni szerelem és csók nélkül?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:

lehet. ez nem levegő, hogy feltétlen szükséges az életben maradáshoz

csak nem jó. az ember előbb utóbb boldogtalan lesz

2012. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen.

A szíved pumpálja a vért, a tüdőd felveszi az oxigént, az emésztőrendszered a tápanyagot, az agyad "üzeneteket" küld a testednek, hogy működjön, izmaid összehúzódnak és ernyednek is...

Szóval lehet élni szerelem és csók nélkül is.

2012. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, én is élek.
2012. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is élek. Abszolút bizonyítva van. Az más kérdés, hogy mennyire lehet boldogan élni.
2012. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, de nem érdemes!
2012. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet,csak az meg nem élet.
2012. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 whatshername ***** válasza:

Utolsó két válaszolóval értek egyet!

Sok jó dolog van az életben,de ha nincs szerelmed,akivel megoszthatnád,úgy nem ér szinte semmit!

2012. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a előttem lévő 3 hozászoláshoz

F

2012. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg nem lehet. lehetetlen szerintem úgy végigélni az életed hogy nem szeretsz bele senkibe, és ha mégis lehetséges lenne, akkor sem érdemes, mert így boldogtalan leszel, és nem lesz részed az élet legszebb dolgaiban.
2012. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!