Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz h egy fiúnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz h egy fiúnak az életében több lányra szüksége van? Szval a fiúknak ki kell élniük magukat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ÉN jelenleg annak is örülnék, ha egy normális, csinos barátnőm lenne, megelégednék eggyel is.


Ellenben sok lány nem bír magával és több f@szra vágyik.


Szóal szerintem mindenkinek ki kéne élnie magát, de nem mindenki teheti meg, legalábbis, ha fiú akkor nem feltétlenül, de lányként simán, mert nincs olyan csúnya lány, aki ne dughatna akárkivel. ^^

2012. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
baromság. egyén függő.. én az elsővel is bírtam volna mai napig. csakhát öt hajtotta vére nem engem :D
2012. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Nem igaz. Vannak fiúk és lányok egyaránt, akik úgy érzik, hogy nekik minél több partnert ki kell próbálniuk meg ilyenek, de nem mindenki ilyen, illetve ez nem jelenti, hogy akkor ennek így_kell_lennie. Én sosem éreztem azt, hogy sok lányt meg kéne farkalnom, egyszerűen csak egy normális, korrekt barátnőt szeretnék akivel boldogok lehetünk akár életünk végéig.

21/F

2012. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz, nem lehet általános következtetéseket levonni az emberiség, vagy valamelyik nem egészéről. Van ilyen is meg olyan is. Meg másmilyen.
2012. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!