Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szerettek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szerettek?

Figyelt kérdés
Ha egy lány mondjuk a divat szempotból csinos mármin(lapos has vékonyka combok) vagy ha (persze nem nagyon) kicsit husibb, de attól még csinos , szovaljobb ha ",van mit rajtafogni"?
2012. jan. 25. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen husi de ne is legyen csonti
2012. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 -=Koldus=- ***** válasza:
Én legfőképp azt, ha a lány tud érthetően írni.
2012. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem todom nálam ez elég spontán jövős cucc...... és nem igazán szabok konkrét feltételeket persze 120kg os az már sok ,de tetszik ez is az is fogjon meg benne valami...és legyen stylusa...előrre nem tudom neked megmondani ,h pl kizárólag a vékonyabb közepes mellű jön be
2012. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet szép egy lányon.
2012. jan. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A "vékonyka combok" nem jönnek be, legyen inkább kicsit izmos, tónusos, ha már válogatni kell. A has legyen lapos, az úszógumi ne domborodjon, a derék homorodjon a csípő felett. Súlyra vontakozóan a lényeg, hogy ne legyen egyik véglet sem. Meg aztán van akinek jól áll a husi, és van akinek nagyon nem.
2012. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké köszi :) mert én am 170 cm vagyok és 52 kg , és egyáltalán nem vagyok kövér, de sovány se, meg hát a combom egy picit vastagabb de annyira az sem vészes, szoval csak kiváncsi volta és köszi:)


Amugy meg te mit nem értettél ezen a kérdésen? szerinted bennem van a hiba ha 6 emberből csak te nem értetted meg?

2012. jan. 25. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!