Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként férfiak kérdése. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként férfiak kérdése. Mit gondoltok erről a megnyilvánulásról?

Figyelt kérdés

Hónapok óta sokat beszélgetek egy sráccal, napi szinten hívjuk egymást. Olyan helyen dolgzozunk, hogy havonta pár alkalommal láttuk egymást, de minden nap beszélünk.


Én megszerettem, és most nem tudom mire vélni azt a kérdést, amit feltett nekem:


Úgy néz ki új munkahelyre kerülök, ő megkérdezte hogy találkozunk ugye? Nem tudom hogy értette, de mondtam kétlem, mert távol leszek. Azt mondta valahogyan biztos fogunk.


Ezt tekintsem úgy, hogy hiányozni fogok, szeretne látni? Talán észbe kapott, hogy vagyok olyan fontos neki, mint ő nekem?


Mit gondoltok, de komolyan? Köszi! Kort is!


2012. jan. 25. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, ezt úgy értette. A férfi olyan egyszerű, hogy azt mondja amit gondol. Néha félelmetes tud lenni! :D 19/f (de ha kérsz kort akkor mi is kérünk tőled!)
2012. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
20 :)
2012. jan. 26. 05:35
 13/14 menta34 ***** válasza:

Két fő oka lehet annak, hogy nem közelít: nem mer vagy nem akar :)

Szerintem ilyenkor a "büszkeség" nem ér annyit, hogy ne zárd ki azt az esetet még egyszer, hogy csak nem mer. Olvasod a GYK-t? 20 éves srácoknak milyen kérdéseik vannak, amik nyomasztják őket? pl. szűz, kicsi a cerka, nem kockás a hasa, van egy anyajegye rossz helyen vagy 3 golyó lóg a zacsiban :D egy csomó hülyeség ami őt nagyon zavarhatja neked pedig talán fel se tűnne. Vagy vehetjük simán azt is, hogy amire te azt mondod, hogy egyértelműen jelezted felé, hogy akarsz valamit az számára nem is volt egyértelmű :)

2012. jan. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem egyértelmű??? ÁÁÁÁÁ, kizárt!
2012. jan. 26. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!