Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tudnál szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnál szeretni egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés
erős, izmos, jóképű, pénzes, határozott, magabiztos, okos, jó az ágyban viszont nincsenek érzelmei vagy csak kevés és titkolja, és nem hagyja hogy megismerd, helyette megad(vagy legalábbis meg tud adni) neked mindent amit csak szeretnél.. egyáltalán az ilyenek vágynak szeretetre? és ha igen el tudnád hinni hogy szeret? tudnál élni valakivel úgy hogy megad mindent de nem hagyja hogy ingazán megismerd?
2012. jan. 25. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
ezeknek a mai cédáknak ez a tökéletes pasi.
2012. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az én párom egy az egybe ilyen, mégis imádom, és feltétel nélkül szeretem! Az, hogy egy fiú mennyit enged magából megismerni, az függ a másik féltől is... Nekem 8 hónapig tartott, míg "betörtem" a barátom, de még mindig nem az a nagy lelkizős. Szerintem ez egyáltalán nem baj, sőt, legyen is szilárd és férfias! Legbelül tudom jól, hogy szeret, ennyi a lényeg... :) Mint mondtam, a lánytól függ a dolog..

2012. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

ma 23:54


Pontosan!


Gondolom már írnak is neked a lányok privátban.


De egyébként kérdező miért nem hirdeted magad élőben is ezekkel a paraméterekkel?!


Hidd el nagyon sok jelentkező lenne.


Én épp azt tartalmazom jellemre, ami belőled hiányzik és nem is csodálom, ha nem volt még barátnőm.


22/F

2012. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Te tudod mire lennél jó? Arra, hogy kitartsd azt a cédát, akinek elég az anyagi biztonság és máris hanyatt vágja magát.

Ahogy lejön nekem te gyakorlatilag egy kitartott nőt akarsz magad mellé. Azt, hogy te legyél a playboy, a csaj pedig a nyuszi. Azonban az ilyen lányoktól ne várd, hogy szeressenek.

2012. jan. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elviselni el tudnám, élvezni is tudnám, szeretni nem.
2012. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Mivel hobbim a pszichológia, először is megpróbálnám megismerni, kicsit kielemezni (persze magamban). Ha arra jutnék, hogy trauma miatt ilyen, akkor adnék neki egy esélyt (engem is ért, tudom mennyire jól esik, ha valaki végre megérti az embert). Ha egyszerűen csak ilyen érzelemmentes, akkor nagyon nem én vagyok a partnere. Számomra nagyon fontos, hogy lelkizni lehessen vele, romantikázni, a "lelki társam" legyen. Pénz itt nem számít. Az, hogy jól néz ki, vonzó, nyilván számít nálam is, senki sem a belső tulajdonságokba szeret bele legeslegelőször, mivel nem ismered, kell a kémia. Az intelligencia, műveltség nálam alapkövetelmény.

Viszont a bizalom hiánya (nem hagyja, hogy megismerjem), a szeretet hiánya (nyilván, ha nincsenek érzelmei) elfogadhatatlan számomra egy kapcsolatban. Ebből kifolyólag (hogy nem szeret) valószínűleg nem is tisztel, lehet, hogy egy nőt sem tisztel, na ezekből lesznek nagyon jó kis feleségverők, nőverők, szadisták.

Kicsit hosszú lett, csak belemelegedtem, bocsi:)

20/L

2012. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"nincsenek érzelmei vagy csak kevés"

Én nem, engem ez nagyon zavar, nem tudnám hova tenni, hogy szeret-e vagy nem, örül-e nekem vagy nem, meg úgy egyébként is, egy érzelmesebb embernek szerintem nem jó ilyen pár. Én elsírnám magam, hogy lehet ilyen érzéketlen! xD

2012. jan. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.


20/N

2012. jan. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem tuti megőrjítene, hogy nem tudok vele normálisan beszélgetni, nem engedi hogy megismerjem, szóval nem kéne.


28/n

2012. jan. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is így érzek... nem engedi h megismerjem és mintha ő se igazán akarna megismerni engem... ugy érzem h csak azért vagyok h program legyek neki! Ez olyan rossz:(
2012. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!