Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tudnál szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnál szeretni egy ilyen pasit?

Figyelt kérdés
erős, izmos, jóképű, pénzes, határozott, magabiztos, okos, jó az ágyban viszont nincsenek érzelmei vagy csak kevés és titkolja, és nem hagyja hogy megismerd, helyette megad(vagy legalábbis meg tud adni) neked mindent amit csak szeretnél.. egyáltalán az ilyenek vágynak szeretetre? és ha igen el tudnád hinni hogy szeret? tudnál élni valakivel úgy hogy megad mindent de nem hagyja hogy ingazán megismerd?
2012. jan. 25. 23:53
1 2
 11/11 schatz18ful válasza:

az én barátom.. izmos,jóképű,határozott,viszonylag okos, jó az ágyban. :D Majdcsak minden jellemző illik rá, amit leírtál..

Én nem mondom, hogy nincsenek érzései, inkább azt mondanám, hogy nagyon felületes.

Annyira egyszerű dolgok jelentik az örömforrását, hogy néha én is meglepődök rajta...

Nem nagyon tudok vele lelkizni, mert nem beszél az érzéseiről szinte soha..

De amikor rámnéz, akkor látom, hogy szeret.. és érzem is..

És ez rengeteget jelent!


Tulajdonképpen, egy olyannal élek, aki megad mindent, de nem hagyja hogy igazán megismerjem. Mégis vele vagyok, mert vannak pillanatok, amikor érzem, hogy szeret, és az rengeteg jelent. :)

2012. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!