Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ribanc lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribanc lennék?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint másfél éve megismertem egy fiút, beleszerettem. Közben voltak barátnői, más lányok után nézett miután engem reménytelen esetnek talált. Úgy alakult, hogy egyszer októberben "megcsókolt", szerintem inkább csak szánalomból mert nyafogtam, hogy velem ilyen szerelmes dolgok sosem fognak történni, ekkor voltam 20. Novemberben együtt aludtunk 2x, szerinte nem feküdtünk le, mert ezt nem lehet annak nevezni, tényleg nem volt sok... Soha nem mondta, hogy akarna valamit csak nekem jelentettek félreérthető jeleket. Csalódás miatt elégé kikészült, egy könnyűvérű gátlástalan liba rámászott többször is. Engem meg az is kikészített, hogy átbaszták és, hogy ennyire nem törődik az érzéseimmel és félredobja egy lotyó miatt az elveit csak mert megcsalták.

Közben ismerkedtem, két ismerősöm közelebb került hozzám, egyik még közelebb, fél évig vagy talán kicsivel tovább is beszélgettünk tali előtt. Első éjszaka egyik ismerősömmel elvoltunk, nem feküdtünk le, egyszer megcsókolt és nem volt vele sok minden. Másik ismerősömmel második talin együtt aludtunk, akkor semmi nem volt, harmadik talin alakult kicsit több, vele annyi volt kb, mint az első fiúval. Elsővel és másodikkal is megszakítottam a kapcsolatot, nem igazán tudom mi baja velem, de nem is érdekel ha nem képes a szemembe mondani. Amúgy sem éreztem, hogy egy pillanatig is jelentenék neki valami komolyat. Harmadik ismerősömmel elvagyunk..., nem vagyunk együtt, de kedveljük egymást nem csak azért járunk össze. Csalódás után egy ideig nem akarok kapcsolatot nehogy megint kiderüljön, hogy még csak barátnak se vagyok jó csak időeltöltésnek és mindegy beszélünk vagy sem. Amíg nem találunk senkit addig úgy beszéltük meg, hogy elleszünk. :) Második fiú összevissza ribancoz, szid, mint egy lotyót szokás, de szerintem csak az a baja, hogy nem vele csinálom. Elegem lett, hogy mindig olyanokba szeretnek bele akik csak játszanak velük, minden figyelmet, szenvedélyt, szeretetet ezek kapnak. Most élvezem az életet és ha lesz kiért kapcsolatba kezdeni akkor kezdek, hozzáteszem, hogy másokkal nem csinálom rajta kívül. Kapcsolat nekem komoly dolog, nem hiszem, hogy jó dolog szerelem nélkül belekezdeni.


2012. jan. 26. 03:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem amíg nem élsz vissza más érzelmeivel, illetve nem vagy felszínes, lehet rád számítani, és nem játszadozol a palikkal addig nem vagy ribanc. Az, hogy kivel fekszel össze, a te dolgod.

22/F

2012. jan. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát, mond meg a srácoknak,h mi a bajod velük, ha megtetted,akkor ennyi. utána már nem sok közük lehet ahhoz, hogy mit csinálsz. a ribancozának meg sztem nincs alapja, de ugye könnyű ezzel a szitokszóval dobálózni.
2012. jan. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bla bla bla bla............
2012. jan. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ugggyan máááár... élj!
2012. jan. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ELŐTTED az élet!...soha ne nézz vissza!
2012. jan. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki olyannak csókolózik, aki nem a pasija, az ribanc. Tehát az vagy.
2012. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
decclájf, nem vagy ribi.
2012. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezt eléggé zavarosnak érzem, elvesztem ott, hogy melyik fiú mit miért mikor...


Számomra az a ribi aki csak úgy össze-vissza kefélget, váltogatja a partnereit.

2012. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Röviden ennél érthetőbben nem tudom leírni. Elég közeli időpontokban történt, egyiknél csak vártam hátha jönnek az érzelmek másiknál már régebben megvoltak. Legalább tudom, hogy jól választottam... :)
2012. jan. 26. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!