Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől ribanc lennék?

Figyelt kérdés
Ha olyan srácra hajtanék, akinek kapcsolata van? De egyébként bejövök neki, és nekem azelött megtetszett, mielött tudtam volna a barátnőről.
2011. dec. 14. 14:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy ribanc,ha tiszteletben tartod,hogy neki van barátnője és lekopsz a faszba!
2011. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

nem kéne erőltetni.

neked se esne jól,ha a te faszidra hajtana egy csaj.

függetlenül attól,hogy tudott-e rólad,vagy sem.

de gondolom nemleges válaszokat kapsz,akkor egyből leteszel róla. :D

ha azt írják,hogy ribanc vagy,sem fog érdekelni,úgyis szétszeded őket.

2011. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Már foglalt tehát igen. Legalábbis nem én fogom ezt mondani rólad hanem a barátnőjeXD Plusz egyéb szavakat is:) Én azt mondanám inkább, hogy bunkó. Aki nem tudsz tiszteletett tartani más iránt az bunkó.
2011. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
én irtózom az ilyen lányoktól !
2011. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy az, ribikém. Akkor még nem tudtad, de most már tudod, nem igaz? Vagy most azt szeretnéd, hogy megsimizzük a buksidat, hogy "ó persze, nyugodtan hajts rá". Előttem már írták, gondolkodj el azon, hogy milyen lenne, ha lenne barátod, és ráhajtani valaki. Nem tetszene, ugye? Valószínűleg ribinek neveznéd :D.
2011. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Az vagy! Ne is áltasd magad!
2011. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát azért azt engedni is kell, hogy valakire ráhajtsanak. Ha annyira szeretsz valakit, akkor nem hagyod ott másért, ha meg igen az sztem azt jelenti hogy nem volt minden oké
2011. dec. 14. 14:54
 8/19 anonim ***** válasza:
ha van barátnője,akkor ne foglalkozz vele
2011. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

attól függ.

kapcsolata van így ,kapcsolata van úgy...milyen kapcsolata?az a lényeg.komoly vagy ilyen szokványos egy a sokból kategória? miből vetted észre hogy bejösz neki?kacsintgat neked sokat sejtetően miközben nője van?nem tudom hogy a többi válaszoló hány éve van együtt az első és egyetlen szerelmével de én már valóságos szemmel látom a világot. Az emberek a szex miatt vannak együtt addig míg nem találnak mégjobb partnert.ha összevesznek akkor is várnak a szakítással míg nem lesz a láthatáron valaki más akivel lehet "bummsakalakázni"

Szerintem ha elszereted csak az fog történni ami naponta ezerszer:a cukifiú egyik lányról a másikra vetődik.De vajon ki következik utánad??? Az "Ettől ribanc lennék?" című teleregény folytatódik a 13.évad vadonatúj részeivel

2011. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És akkor te úgy érzed lekell tesztelni vagy mi? Aki kapja marja? Megteheted, hogy elveszed tőle, de meg is lesz rólad a véleménye mindkinek. Ha neked az jó, hogy mások szemében értéktelen legyél és hátad mögött lehordjanak az a te dolgod.
2011. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!