Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi számít? hogy a fiu szerellmes legyen nagyon? Mert az vagyok, de csak szenvedek és le se szarja

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

ez most komoly? attól, hogy valaki szerelmes belém, én még nem leszek belé szerelmes... mint ahogy akibe én belezúgok, az sem feltétlen zúg vissza belém...


ahhoz, hogy én is szerelembe essek, nagyon sokminden kell. csomó együtt töltött idő, hogy megismerjem, hogy figyelmes legyen, megtaláljam benne azokat a tulajdonságokat, amiket én keresek.

2012. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Férfi létedre szerelmes vagy???

Én max vonzódni szoktam szexuálisan, vagy max jófejnek tartom az adott személyt.

A szerelem a nők kenyere, nem a miénk !


21/F

2012. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen szellemes vagy?
2012. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem a méret a lényeg, csak hosszú legyen és jó vastag!
2012. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18:18-as: hát ez igencsak szánalmas :DDD sajnálni tudlak csak, hogy nem voltál még szerelmes
2012. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy amikor feljön hozzám akkor nyalja a lábujjamat.
2012. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miaz hogy szerelmes vagy és le se szarja?
2012. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!