Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ez változzon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy én alapvetően átlagosnak tartom magam; néha szépnek látom az arcom, máskor meg rosszul vagyok a tükörképemtől. most fogytam körülbelül 10 kilót, ami adott egy kis önbizalmat, viszont így is általában szidom magam, mert valamit mindig elrontok, nem kellek a pasiknak stb. egyszerűen, ha van valami pozitív dolog, akkor azt úgy veszem, hogy még jó, hogy ezt meg tudtam csinálni..stb. szóval nem hiszem, hogy túl pozitív a kisugárzásom. nagy problémám, hogy nem tudok egyszerűen pasizni, nem merek. szerintem én túl jó pasikra bukok, akiknél szerintem nincs esélyem, vgay nem tudom eldönteni, hogy tetszek-e neki. és van aza dolog, hogy kell a pozitív kisugárzás, ami igaz is! de! én nem tudok önbizalmat szerezni...
2012. jan. 27. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

nyugiiii :) csak lazán, természetesen, éld az életed, egy lánynak az ég egy adta világon semmi dolga alapvetően. Egy kis "elesettség" is lehet vonzó, hiszen akkor rajtad lehet segíteni :D Aki tökéletes, és még harsányan boldog is, az lehet ijesztő.


Egy a fontos, keresd a fiúk társaságát te is, kommunikálj, kicsit kacérkodj, élvezd, hogy te vagy a lány... még a tök átlagos kinézetű lányokért is odavannak egy társaságba. Simán szerzel önbizalmat hidd el! :)


17/f

2012. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szívás, igyekezz jól kinézni
2012. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne bukj a jobb kinézetű pasikra, mert azok csak bajt hoznak rád. Keress egy átlagos kinézetű, de rendes pasit, aki dolgos, akkor boldog leszel.
2012. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tudni kéne mivel állunk szembe, küldesz egy képet privibe? amúgy meg nem kell aggódni, önbizalmat kell növelni, és a lényeg, hogy te is hidd el...sok csúnya lánynak úgy van jóképű faszija, hogy azt hiszik magukról jó nők, és karakánok és van önbizalmuk, ennyi az egész nyitja, légy vele tisztában, hogy te vagy a nő, sokan nem tudják, és a nő irányít, a nő választ, ha ezt eléred nyert ügyed van...:)ha akarod mesélek még
2012. jan. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nő választ ez igaz, de akkor már rég kapitális baj van, ha a nő irányít. Engem soha ne irányítson egy nő, mert elkergetem a búsba. A magam ura vagyok és az ő ura is egyben, ha már az enyém.
2012. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nő irányít az képletesen... értem:) ahogy te gondolod, úgy persze igazad van:)
2012. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de úgy érzem, hogyha csak élem az életem, akkor soha senki nem fog még észre venni sem
2012. jan. 28. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!