Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi csináljak hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Nem ismerem túl jól ezt a lányt. Eleinte nagyon jól elbeszélgettünk. Kezdtem elhinni hogy bejövök neki.

Az utóbbi időben viszont levegőnek néz ami engem zavar mert én viszont megbolondulok érte.


Nem hiszem hogy a külsőmmel van a baj mert akkor szóba se állt volna velem és voltak jelek is amikre tudok alapozni.


De akkor mi lehet a gond? Miért van az hogy egy picit se vagyok neki fontos? Ha elhívom valahova akkor nemet mond én viszont alig várom hogy lássam.


Volt az ő falujukban egy kisebb rendezvény amire elmentem egy haverommal, hívtam ezt a lányt is de azt mondta hogy ő nem szereti ezeket, nem is jött ki.

Fordított esetben én kimentem volna még akkor is ha valami unalmas dolog van.


2012. jan. 28. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
túlságosan az agyára fogsz menni, hagyd, hagy keressen ő is...:D rendezd meg pl hogy találkozzatok véletlenül, és ne hogy kimutasd hogy fülig oda vagy érte különben bukta, legyél kimért és egy picit rideg, aztán köszönés után hogy vagy jól vagyon túl, menj is tovább a haveroddal sörözni... előbb utóbb ha tényleg érdekel téged keresni fog, és megfog veszni irántad, a nőknek nem az a faszi kell akit megkaphatnak bármikor, hanem aki elérhetetlen picit..., hogy elmondhassák, hogy igen tessék, betörtem...:D
2012. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fordított esetben te kimentél volna, mert te bolondulsz érte. De ő ezek szerint nem bolondul érted. Nézd, aki nekem tetszik, annak nem mondok nemet a kialakulóban lévő kapcsolat elején.

Az hogy szóba állt veled...én is szóba állok olyanokkal, akik számomra nem vonzóak. Nem fogadom a közeledésüket, de azért szoktam velük dumálgatni. Ha közeledik, úgy is észre veszi, hogy nem vagyok rá vevő.

Szerintem nem igazán érdekled.

2012. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kovacsolas, ez inkább a lányok taktikája. :) Abban igazad van, hogy nem kell megfojtani a csajt. De a normális lányok ilyenkor nem fognak a pasi után mászni, hidd el. Aki meg mászik...az olyan is.
2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És igen a lányokat a saját fegyverükkel kell legyőzni, azt hogy mászik ne így értsd, hanem pl ráír magától msn, facebook on, és nem a delikvens kezdi mindig a beszélgetést, én így értem, elég ha keres az már félsiker
2012. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hanyagold a csajt!Véletlenül összefuthatsz vele,de max csak köszönj neki semmi több!Ne beszélgess vele semmiről,csak köszönés és menj a dolgodra.
2012. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha fontos vagy neki valamennyire is,keresni fog,ha nem,akkor meg ne gyötörd magadat miatta!
2012. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfelejteni. Minden nap gondolok rá.
2012. febr. 3. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!