Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen lánynak volna esélye egy fiúnál is?

Figyelt kérdés
Hát röviden az van, hogy van egy nagyon fura osztálytársam és mögötte fogadtunk, hogy tuti, soha az életbe nem fog be pasizni. Nem azért mert csúnya. mert arca tényleg szép és nagy zöld szemei vannak. De viselkedésre nagyon fura... amolyan művész lélek..(folyton fest) és oda van az anarchiáért.. meg idióta rock zenét hallgat, szerintetek egy ilyen lány be tudna pasizni?

2012. jan. 28. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Úgyse lesz örökké ilyen, szóval biztosan sikerül neki.
2012. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
és mi közötök van nektek ehhez? foglalkozz a saját dolgoddal.
2012. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
hihi...1.azt hittem, hog rólam írsz, csak a zöld szem nem stimmelt xd
2012. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hahahahahahahaha :DDD Ezen az ostoba kérdésen mekkorát nevettem... Hogy a pitsába lehet valaki ennyire nyomorult? :D:D:D


Drága szívem, csak barátilag tájékozatlak, hogy ez a csaj normálisabb csávót fog összeszedni magának mint te valaha :DDDD Mert nem csak hogy belül is van valami a csajnak, de emellett még szép is. Ti meg maximum a fényesre polírozott rothadó alma effektek lehettek... Mert azért valljuk be őszintén, ahhoz kell ám színvonal, hogy az ember háta mögött sutyiba fogadjatok a csajszikáiddal, hogy annak a lánynak nem lesz pasija...

Bizony van miért irigykednetek :DDD



21F

2012. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

tudjátok az a vicces, hogy én is ilyen voltam gimiben... nagyon sokat rajzoltam, kevésbé törődtem olyanokkal, akikkel nem voltam közeli viszonyban, jó tanuló voltam, és akkoriban kizárólag rockot és metált hallgattam. de én még annyira szép sem voltam. nekem is többen mondták, hogy senkinek nem fogok kelleni, ha nem járok bulizni, meg amúgy is.


és előbb lett barátom, mint nekik, és hosszabb kapcsolatom volt, mint amilyen nekik azóta összesen... szóval ti vagytok a hülyék ;)


19/L

2012. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Itt ha valami/valaki idióta, az te vagy kérdező...

Mondjuk az anarchiának én sem látom értelmét illetve az azért való rajongást sem tudom megérteni, de az, hogy művészlélek, igenis becsülendő! Nálam máris lenne esélye.

2012. jan. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért idióta a rock zene?Justim bieber sp fluortököm azt hiszed jobb annál?Biztos ő sokkal okosabb és értelmesebb nálatok akivel fogadtál:D
2012. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Osztálytársam is hasonló és képzeld olyan barátja van, aki biztos nem csak megkurni akarja mint téged sokan :D És a kérdésre válaszolva, nem fog bepasizni, neki normális BARTÁTJA lesz, aki tiszteli és nem csak megbaszni akarja.
2012. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!