Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az milyen már, hogy a leglúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen már, hogy a leglúzerszámba menő srácnak lett először csaja az osztályban?!

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 00:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem t avagy a lúzer, amiért ilyen kérdést teszel fel. attól, hogy ti gyerekes módon kiközösítetek mást, mert kissé más, mint ti, vagy szegényebb, vagy okosabb, attól még normális, érett emberek számára lehet tökjó társaság.
2012. jan. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akár az is lehet, hogy van olyan csaj, akinek éppen a lúzer srác kategória jön be, nem? A férfiak között is van, aki a dekoratív szőkékre bukik, az ész pedig nem fontos. ;)
2012. jan. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mert ő néz ki a legjobban.
2012. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy lett barátnőd
2012. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
korai az öröm
2012. jan. 29. 14:01
 16/18 anonim ***** válasza:

Chhháháhá mekkora 1 madár vagy.

Hát ez feldobta a napomat jó volt ki röhögni ezt a lúzer barmot.

2012. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Majd akkor mond rá hogy lúzer, amikor ő lesz a főnököd, te meg a seggét fogod nyalni, hogy ki ne rúgjon..
2012. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is egy nagy lúzernek tartott fiú voltam mindig is, mert okos, értelmes, kedves, tipikus jó fiú vagyok.


Azóta megváltoztam és rossz fiú lettem, így legalább már nem lúzer vagyok, hanem egy csődtömeg.

2012. febr. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!