Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha hülye nevem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hülye nevem van? Tök gáz így bemutatkozni! Ha azt mondom, sziaödönvagyok, kb olyan érzésem van, hogy úr isten, hogy mondhattam ezt.

Figyelt kérdés
Szerintetek használjak hamis 3. nevet? Nem lenne kellemetlen, hogy az ismerőseim meg tök máshogy hívnak?
2012. jan. 29. 22:10
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Én tudom folytatni... Érted. 2 egész éve nem hallottam... Megyek és vezetem az indulataim egy hajlktalanon. (természetesen invitálom sütire és teára, mert tudom mi a szenvedés :/) (amúgy nem, megölöm és eltemetem) (:D nem nem amúgy nem ölöm meg, élve temetem el :D!)
2012. jan. 29. 22:57
 32/42 anonim ***** válasza:
Lacika, te nem vagy szerintem több 14-nél.
2012. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
de több vagyok 17 vagyok te szolga
2012. jan. 29. 23:00
 34/42 anonim ***** válasza:

én is utálom a nevem, lánylétemre, de ez van szüleink ezt adták én biztos nem sérteném meg őket azzal, hogy megváltoztatom..

amúgy a Laci az nagyon nem gázos név..az Ödön már jobban, de még az sem lett volna olyan vészes..nem egy jópasit ismerek, akiket Lacink hívnak..

és hidd el hogy egy értelmes és normális lány k.urvára lesz.arja hogy hogy hívnak ha amúgy normális vagy!!20l

2012. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

te vagy Csöcs Ödön? xD

Amúgy 18 felett nevet válthatsz, de ha meg egy lánynak bejössz, akkor lesz@rja milyen hülye neved van, mert veled foglalkozik, nem azzal hogy "fuuuuuh de sz@r, azta, Ödön, hogy lehet ilyen neved"

2012. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
A Laci nem gáz név, és egy halom becenevet ki lehet rá találni.
2012. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
30-as. Én tudom. Lacika szép, Lacika bájos, csak az a baj, hogy kicsit lányos! :D
2012. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Kisebb koromban en sem szerettem a nevem, mert a varosban, ahol lakom eppen egy kisegito iskola viseli ugyanezt a nevet...:D Egyszer meg az egyik rajztanarom is viccelodott ezzel az egesz osztaly elott. (raadasul rajzolni sem tudtam, hogy legalabb valami kubista mestermuvel visszavagjak neki:D)


Amugy a Laci nev teljesen rendben van, ezen nem erdemes turaztatnod az agyad!

2012. jan. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

..és nagyon el tudta venni a kedvemet, amikor elkezdte markolászni a seggemet.. :D

jajj de mennék most egy alvinkoncira:)

2012. jan. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

lehet, hogy túl sok negatív élmény társul hozzá amikor még nem voltam kigyúrt meg jóképű :/



Na jó, ezen most lehaltam:D

2012. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!