Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Barátnőm el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The viper kérdése:

Segítség! Barátnőm el akar vinni hozzájuk bemutatni a szüleinek. És én nem tudom hogy kell bemutatkozni ilyenkor és hogy kell viselkedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönsz, kezetfogsz, vagy puszit adsz, mondod a nevedet ennyi. Illedelmesen viselkedj, kedves legyél és ne félénk, beszélj ha kérdeznek értelmesen.

L

2010. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint bárki más idegennek, akinek bemutatnak. :)
2010. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Azért azt én nem mondom, hogy itt nem kell egy kicsit megjátszani magad, mert azért kell, állítsd be magad mint illemtudó, jól nevelt, gyerek, ha lehet aznap ne egyél bablevest meg hasonlókat ha anyucinak puszit adsz előtte ne cigizz, légy talpraesett, és vágj magabiztost mosolyt , ha látják , hogy magabiztos vagy és tudod, hogy mit akarsz akkor no para.
2010. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Bammeg ne legyél már paraszt.... Apjának jónapot az anyjának kéz csókom aztán megkérdezed hogy vannak stb stb. Semmi extrát nem kell ott nyújtanod.
2010. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. ne nézz ki furán

2 ha viccet mondd valamelyik szülő nevess rajta

3 mutasd meg a szüleinek h nagyon szereted!

2012. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!