Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha hülye nevem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hülye nevem van? Tök gáz így bemutatkozni! Ha azt mondom, sziaödönvagyok, kb olyan érzésem van, hogy úr isten, hogy mondhattam ezt.

Figyelt kérdés
Szerintetek használjak hamis 3. nevet? Nem lenne kellemetlen, hogy az ismerőseim meg tök máshogy hívnak?
2012. jan. 29. 22:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
bazeg én is laci vagyok :((((
2012. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
szia Laci :D
2012. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Most mi a baj a Lacival? Van ilyen nevű ismerősöm, nem is egy és sose gondoltam, hogy idétlen vagy gáz lenne. Telesen jó név az. ;)


24/l

2012. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
most is majd fel állt a szőr a hátamon erre a szia lacira... grrrrrrr olyan mintha a komolyzenei koncert közepén bevágnál egy kis dubstepet. sokkal természetesebben tudnék fogodni bármit ha mondjuk gábornak hívnának
2012. jan. 29. 22:38
 25/42 anonim ***** válasza:
Sztm csak önértékelési zavaraid vannak... mibe, hogy van olyan ismerősöd, aki Gábor nevű, és csajok terén szerencsés... de ha nincs, akkor is lehetnek önértékelési gondjaid :)
2012. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
nem kell feltételnül gábor jó például a tibor is csak nem legyen már ilyen két szótagos akármi amiről süt, hogy feszült vagyok
2012. jan. 29. 22:43
 27/42 anonim ***** válasza:
Én például Gábor vagyok, marha nagy előnyt még nem láttam ebből. Mellesleg, akkor meg majd az nem tetszene, ha valaki elkezd Gabizni. Nekem sem tetszik.
2012. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
figyelj, unokatesóm is László, de mindenki csak Lac-nak, vagy Lackónak hívja. ha ezek neked jobban tetszenek... akkor így mutatkozz be.
2012. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Mother of God!


Ezek még rosszabbak. Ennél már csak az rosszabb, ha le lacikáznak... fuuuuuuuuuuu arra nagyon be tudok állni idegileg

2012. jan. 29. 22:49
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

"Lacika szép, lacika bájos, csak az a baj, hogy egy kicsit..."

Na, ki tudja folytatni?:D

20l

2012. jan. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!