Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: ezt tényleg így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: ezt tényleg így is gondoljátok vagy ez csak egy mostanában elterjedt szép gondolat a nők megnyugtatására? (bővebben! + képek! Hogy érthető legyen a kérdés)

Figyelt kérdés

Melyiket tartjátok szebbnek, csinosabbnak?

Melyikkel dugnátok szívesebben?

Melyikkel járnátok szívesebben?

Melyikkel mutatkoznátok a haverok előtt szívesebben?


Őt:


[link]


[link]


[link]


vagy őt?


[link]


[link]


[link]


?


mert sok pasitól hallom mostanság hogy persze természetesen az elsőt, de ezt komolyan is gondoljátok???


mert én az elsőhöz hasonlítok inkább, duci vagyok sajna, családi örökség, hiába fogyózok és koplalok, ilyen a testalkatom, de adok magamra, ismerőseim azt mondják szép az arcom, jó az ízlésem ruhákban stb

szüleim baráti társaságából pedig hogy nagyszerű feleség és anya leszek


de basszus... miért érzem sz@rul magam ha mindez igaz???!!!


23/N


2012. jan. 30. 20:31
1 2 3 4
 11/37 Zitka ***** válasza:
70%

Én lány vagyok, de azért válaszolnék a kérdésedre.

Ne érezd magad szarul, ilyen alkat vagy, nem tehetsz róla, sok pasinak kifejezetten az ilyen testalkatú lányok jönnek be, mint te. Meg ahogy te is írtad "adok magamra, ismerőseim azt mondják szép az arcom, jó az ízlésem ruhákban" nem kellene aggódnod :) Aki szeret az elfogad olyannak, amilyen vagy.

Én személy szerint vékony testalkatú és magas vagyok, de nem tehetek róla örököltem :) Rengeteget eszem, mégsem hízom...Ilyen vagyok és kész!

22/N

2012. jan. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
68%

Hát ha csak ez a kettő létezne az egész világon, akkor inkább az első, a másodiknak nincs is melle. De amúgy nem járnék egy ilyen kövérebb csajjal, maximum ha őszintén megígéri, hogy változtat rajta. Valahol a kettő között van az, ami nekem tetszik. Legyen rajta mit fogni és ez lehetőleg mell és feszes fenék legyen. Ha ez megvan, akkor már igazán nem számít az a plusz 1-2 centi zsír.


Néhány jó tanács az edzéshez: a legtöbb kalóriát az izom égeti. Akkor is éget, ha nem dolgozol, csak úgy vannak az izomsejtek. Ha elkezdesz koplalni, mitől szabadul meg először a szervezeted? A nagy fogyasztású izomtól. Ezeket vissza kéne szerezni. Tehát azt javaslom, egyél sovány húst, annyit, amennyi jól esik és súlyzózz is a kardió edzés mellett. Ha már kicsit megerősödtél, lassan vegyél vissza a kajából, de ne éhezz. Inkább lassan, de biztosan

2012. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
17%
Alap hogy a vékony csaj ! A dagadt nők mindig is gusztustalanok és gusztustalanok is lesznek ez van te pusztán csak irigy vagy rá hogy neki jó alakja van és neked meg nem ! Hidd el az olyan alakú csajoknak ezerszer több pasijuk lesz mint az olyanoknak mint te vagy azaz a kövér nőknek ! Lássuk be hogy a 2-es csajnak csak egy kis szilikon kéne . Az elsőnek meg egy éves zsírleszívás hogy lemenjen minden és úgy nézzen ki mint a második . És ha lepontozod a válaszom az annak a jele hogy beismered hogy te is a második alakot szeretnéd és irigy vagy a csajra !
2012. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
65%

Melyiket tartjátok szebbnek, csinosabbnak? : 1. [0]

Melyikkel dugnátok szívesebben? : öhm...[1]

Melyikkel járnátok szívesebben? : 1. [2]

Melyikkel mutatkoznátok a haverok előtt szívesebben? : öhm...[3]


[0]: szeretem, ha egy nő úgy néz ki, mint egy nő, a második deszka - de legalább így arányos. Szeretem, ha "van mit fogni" és nem szószátyár vagyok, a barátnőm 110% az első kategória-beli.

[1]: _dugni_ valószínűleg a másodikkal. _szexelni_, _szeretkezni_ és _szerelmeskedni_ inkább az elsővel.

[2]: ha az első síkhülye, a második lánnyal pedig órákig lehet beszélgetni, viccelődni, szórakozni, akkor a többi válaszom ellenére a másodikkal.

[3]: a _haverok_ előtt azt hiszem, a másodikkal, mer' a vékony a menő. _barátok_ előtt az elsővel, mert ők értenék, hogy őt szeretem és együtt jók vagyunk. Haverok előtt nyílván a sötétlila (90,60,90) plasztikmellű, műkörmös lányokat a legjobb mutogatni - értsd: kirakatban mutogatás.


21F

2012. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, szószátyárt írtam, de értsétek jól... "olyan, aki A-t mond és igazából a B-t teszi meg"
2012. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
A 14. meg egy idióta. :D
2012. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 omba ***** válasza:

A Hozzád hasonló egyest tekintve:


Melyiket tartjátok szebbnek, csinosabbnak? - ahhoz azért ismerni kellene, de nem látok nagy bajt vele

Melyikkel dugnátok szívesebben? - ha nem nagyon tapló: persze

Melyikkel járnátok szívesebben? - nem látnám akadályát

Melyikkel mutatkoznátok a haverok előtt szívesebben? - na, hát ah dugunk , meg járunk is.... :)

2012. febr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


és persze h úgy akarnék kinézni mint az egyes

persze h nem zabálok, sportolok és próbálok egészségesen étkezni

és persze h nem használt sokat mivel mint mondtam ez sajna családi dolog, minden nő erős testalkatú, hízásra hajlamos a családban sajna ... :(

2012. febr. 7. 18:09
 19/37 koszik ***** válasza:
En inkabb az elsot ha leadna egy par kilot kb5-t.Megoldhato??
2012. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
54%
én az elsőt már a dagadt kategóriába sorolnám,hiába szép az arca azért ennyi massza már több a soknál. a 2. meg túl sovány... szóval valami a kettő között de inkább a soványabb felé :D
2012. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!