Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: ezt tényleg így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: ezt tényleg így is gondoljátok vagy ez csak egy mostanában elterjedt szép gondolat a nők megnyugtatására? (bővebben! + képek! Hogy érthető legyen a kérdés)

Figyelt kérdés

Melyiket tartjátok szebbnek, csinosabbnak?

Melyikkel dugnátok szívesebben?

Melyikkel járnátok szívesebben?

Melyikkel mutatkoznátok a haverok előtt szívesebben?


Őt:


[link]


[link]


[link]


vagy őt?


[link]


[link]


[link]


?


mert sok pasitól hallom mostanság hogy persze természetesen az elsőt, de ezt komolyan is gondoljátok???


mert én az elsőhöz hasonlítok inkább, duci vagyok sajna, családi örökség, hiába fogyózok és koplalok, ilyen a testalkatom, de adok magamra, ismerőseim azt mondják szép az arcom, jó az ízlésem ruhákban stb

szüleim baráti társaságából pedig hogy nagyszerű feleség és anya leszek


de basszus... miért érzem sz@rul magam ha mindez igaz???!!!


23/N


2012. jan. 30. 20:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
56%
ja még annyi hogy rühellem ha ráfogják a kövérséget a genetikára... ez csak a lustaság kibeszélése. ha hajlamus vagy a hízásra egyél kevesebbet és mozogj többet...
2012. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az első képek sokkal jobbak! Számomra taszítóak a túl vékony nők!
2012. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de én ezt nem hiszem el, hogy nem tudsz fogyni sportolás és diéta mellett. Legjobb barátnőm is olyan alkatú mint te alapjáraton. Mindkét ágról nagydarab nagyszülei vannak, az anyukája apukája sem vékony. ÁLtalános iskola alatt ő is nagyon kövér vol (13-15 évesen 84 KG VOLT). Elkezdett figyelni arra, hogy mit eszik, elkezdett futni. Gimiben már látszott is rajta. Igaz, hogy nagyon nehezen és lassan fogyott le, de lefogyott. Bár könnyen felszed, mivel neki is genetikai ez az egész, de elég nagy önuralma van, szóval letudja fogyni.

ÉN 55 kg vagyok. ÉS annyit fogyott 84 kg-ról, hogy már belefér az én szoknyámba! Most nagyjából 60 kg.

Ez nem ellened szól, de ne mondd azt, hogy lehetetlen. Igaz, a barátnőm 2 éven keresztül kínozta magát, de megcsinálta. Mert eldöntötte, hogy megcsinálja. Néha feladta, de megcsinálta


A másik a tánctársam. Ő is genetikailga husi. Akkora anyja van, mint azon a képen, amit valaki linkel és egy bicikliző nő van rajjta. Ő is osztálytársam volt, és soha ne, volt vékony. De ő is ugyan úgy van, mint a barátnőm, akit leírtam. Nagyon szigorúan diétázik/sportol táncolás mellett. ÉS szépen lefogyott


Két ember csinálta végig a 'lehetetlen' közvetlen környezetemben. Szóval tudom, hogy nem lehetetlen. (amúgy meg anyukám is ilyen. Ő is mindig duci volt, a gyerekkori-kamaszkorii képein is). Egy pár éve eldöntötte, hogy lefogy, és lefogyott. Persze nem lett 50 kg, de látványosan fogyott.

szóval ez már 3 ember.

2012. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
48%

Először is kérdező:És akkor beletörődsz,hogy a család hajlamos a hízásra,ne kifogásokat keres hanem sikeres emberhez méltóan megoldást.

Legyen kajaterved menjél és eddzél meg táncoljál hetente 4*-szer,egyél naponta 6-szor egészséges kaját,csirkemell+rizs.Édességet messziről kerüld el.Nincs ,,megkívántam",valamit valamiért,kőkemény előre szólok neked,rengeteg lemondás és kitartás kitartás.

Ne fogd az alkat meg ilyenek ez mind KAMU és KAMU.Mindenki lehet vékony és csinos jó nő,mindenki.Csak akarat kérdése,és sport+kaja belövése.


Akiket linkeltél kérdező mind nagyon gáz.


A nő itt kezdődik: [link]


Ő egy igazi nő,aki bármikor szerezhet akármilyen férfit,minden férfinak tetszene szerintem legalábbis aki nagyon igényes.


Fel a fejjel,ha csinos akarsz lenni,ne add fel,tegyél érte ,tűzz ki célokat,és cselekedj.


Én régen iszonyat vékony kis lúzr voltam 50kg figyelj és pasi,két évig semmit se fejlődtem az edzésemmel sőt 3-4év után csak látszott.Ma már 92kg izmos pasi vagyok széles vállak és hát,iszonyat kőkemény meló és kajálás,rengeteg edzés,és igen egyre jobban nézek ki,nem kifogást kerestem hanem megoldást.

2012. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
55%
Sokkal inkább a vékony .. az 1. dagadt .. és kinek kellenek nagy hájak és úszógumik ? ... undorító :PP ... bár a pasi izlésétől függ de a pasik 90% inkább a vékonyat választaná .....
2012. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Truedavidov ***** válasza:
49%
Hát nekem bejön az első nagyon, egy nőn legyen hús.A második úgy nézhet ki hátulról mint 1 kisfiú...
2012. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
77%

24.válaszolónak:

szerintem elég undorító, hogy ilyen izmos a csaj (amit linkeltél). Tpersze, ''tök jó'', hogy valaki ilyen izmos, de azért azt már nem kéne kijelenti, higy ITT kezdődik a Nő. Akkor aki nem rubint réka, az már nem nő, vagy mi? ÉN sem vagyok izmos, de jól nézek ki és nőiesnek és Nőnek tartom magam muszklik és hatalmas mellek nélkül is...


Azok, akik meg a kövér/kövérebb lányokra/fiúkra azt mondják, hogy undorító, azok egy lelkileg szegény bunkó parasztok, és feltételezem valamilyen kisebbségi komplexusuk miatt jó érzés másokat így megalázni.

2012. febr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen egyet értek a #27-es hozzászólóval!


Az ilyen széles vállú nők nem épp minden férfi vágyálma... már csak azért is, mert a széles váll a férfiasságot sugározza. Aki ezekre gerjed, az mondhatni rossz kategóriába született.

2012. márc. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
78%

Én az első lánnyal leélnék egy élete is akár,főleg ha szeret nevetni!


34F

2012. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Toldi Zsuzsi je-jee:P Nekem ő is tetszik, meg az első linken Tara Lynn. Na ilyenkor mi van?:)
2012. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!