Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak: ezt tényleg így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: ezt tényleg így is gondoljátok vagy ez csak egy mostanában elterjedt szép gondolat a nők megnyugtatására? (bővebben! + képek! Hogy érthető legyen a kérdés)

Figyelt kérdés

Melyiket tartjátok szebbnek, csinosabbnak?

Melyikkel dugnátok szívesebben?

Melyikkel járnátok szívesebben?

Melyikkel mutatkoznátok a haverok előtt szívesebben?


Őt:


[link]


[link]


[link]


vagy őt?


[link]


[link]


[link]


?


mert sok pasitól hallom mostanság hogy persze természetesen az elsőt, de ezt komolyan is gondoljátok???


mert én az elsőhöz hasonlítok inkább, duci vagyok sajna, családi örökség, hiába fogyózok és koplalok, ilyen a testalkatom, de adok magamra, ismerőseim azt mondják szép az arcom, jó az ízlésem ruhákban stb

szüleim baráti társaságából pedig hogy nagyszerű feleség és anya leszek


de basszus... miért érzem sz@rul magam ha mindez igaz???!!!


23/N


2012. jan. 30. 20:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
IGazándiból a gond tényleg ott kezdődik, hogy két végletet tettél be.
2012. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
68%

Neked az a bajod ,hogy nem fogadod el magad így ,nincs pozitív kisugárzásod. Hogyha mindig nevetnél ,boldog lennél akkor könnyen találnál magadnak valakit.

Én ,ha választhatnék az első lányt választanám mert mindig is az anyatipust kerestem aki melett a gyerekek majd felnőhetnek.

Sajnos a mi korosztályunk finoman szolva sem ilyen alkat. Itt mindenki sovány akar lenni nem elégedett magával stb. Hogyha nehezen valakit találok akkor kiderül ,hogy neki van barátja.

Akik elfogadják magukat annyira szexin néznek ki. Én pedig sokszor ledermedek és oda sem merek menni. Mert nem vagyok egy adonisz ,de kezdem elfogadni a testem. 20 kilótol szabadultam meg így legalább én magamnak megnyugvás. Tudom ,hogy szebb nem lettem ,de a kisugárzásom mindent visz;)


NEMSZABAD KOPLALNI!

1. szabály: Ne egyél kenyeret ,zsemlét,péksütit pékárút, amiben liszt van kb


2. mindig reggelizz 1 tál kukoricapehely tejben Ez beindítja az anyagcseréd és gyorsan átmegy rajtad a kaja. Hogyha nem eszel akkor a szervezeted automatikusan raktározó üzemmódba vált.


3. a vacsorát amennyiben lehet hagyd ki vagy próbáld mérsékelni a mértékét.



4. Lehetőleg egyél könnyű kajákat, Saláta,dinnye,főzelék stb.(Nekem itt a gond mert a család a nehéz ételt szereti és nem csinálnak soha könnyed kajákat.)



Kár ,hogy ilyen lányt soha nem sikerült megismerjek mint amilyen te lehetsz.

2012. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
51%

ducibb lányok rulez.

életvidámabbak, és én sem vagyok lentebbi kasztba sorolva náluk. szóval nálam a karcsú, topmodell csajok a kukában landolnak, a ZP-ben sem mentem oda egyhez sem korábban.


Légy olyan amilyennek lenni szeretnél, de ha nem leszel ne keseregj. légy vidám amíg tudsz az lenni, mert most még egészséges fiatal és szép vagy, de eljön az idő amikor majd beteg , öreg és csúnya leszel, és akkor majd azt fogod sajnálni amit kihagytál azért mert koplaltál hoghy megfelelj egy buta ideának.

2012. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
9%

A te korosztályod a véknyakért van oda.

De előbb-utóbb férfiakká érnek és megtanulják, hogy nem minden a külső.


Az én férjem a ducikért van oda és sok ilyet ismerek. Ez a forma hozza lázba.

Igaz, én sem vagyok toleráns, mert például nem tudnám elképzelni az életemet egy kis farkúval, akkor sem, ha állítólag jól tudják használni. Persze pont a kis mérettel rendelkezők a legkritikusabbak, mert így akarnak kompenzálni. A normál mérettel rendelkezőknek meg van akkora önbizalomuk, hogy nem azért kell egy nő melléjük, hogy azzal villogjanak a külvilágnak.

2012. okt. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 TorrenteHosse válasza:
VAN kövér nő és kövér nő között is különbség. Én az igényes kövérnőt aki imádja a dugást megdugom...de az igénytelen szutykot soha. Kinézhet akár egy fotómodell ha ápolatlan , büdös...nem kell. :D
2017. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:

Elsővel inkább.


Tudod, csak a kutyák játszanak a csonttal. ;)


16/F

2023. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Nem 16, hanem 18* csak félreírtam.
2023. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!