Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Akár fiúk is! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akár fiúk is! Milyen lenne a legjobb sztriptiz a barátnőmnek? Zene, ruha, mozgás. Stb

Figyelt kérdés
Pörgöset szeretnék csinálni,Ő a technot szereti!!De minden tanácsot megköszönnék!
2009. máj. 30. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudod milyen zenét szeret, esetleg van kedvenc száma, akkor tedd be azt. Ruha.. hát mindenképpen tapiboxer:) és egy jó farmer, és szerintem ing:P.. azzal jól lehet bánni, és még ő is segíthet neked ;) A mozgásra kell figyelned sztem a leginkább. Kezdj el rendesen táncolni, mint egy buliban, de azért tegyél bele vmi pluszt, hogy legyen egy kicsit szexibb:) csak azért mondtam hogy figyelni kell a mozgásra, hogy nehogy b*zisra sikeredjen, mert az már nem olyan izgató. :) Sok sikert, remélem a barátnőd örülni fog a meglepidnek!:)
2009. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem igazán tudok táncolni és ezért ijen zenére nem megy igazán,égni meg nem akarok,vmi igazán durvát akarok összehozni...Az inget nem szereti,vagy az ijenkor nem baj?
2009. máj. 30. 22:24
 3/6 A kérdező kommentje:
De azért köszi!!
2009. máj. 30. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Zene: Prince of Persia Sands of Time PC game soundtracks

Ruha: Babiloni-Perzsiai, hastáncos lenge finom tapintású ruha

Mozgás: hastánc

2009. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Zene: ami megihlet, amire beindul a tested és mozogni tudsz rá, és ami persze dögös zene...

Ruha:két lehetőséged van... az 1ik 1 kicsit átlagosabb, a másik a jelmezes (pl egyenruha,)...

Ha az átlagosat választod, de azért még kicsit ki akarod egészíteni... használhatsz nyakkendőt,nagyszemüveget húzetrógert, v övet, de választhatsz szépttéphető polót is, ha a b. nőd nem rajong az ingért azzal is el lehet játszani uganazt a fokozatosságot...

Mozgás: főleg, ha nem táncolsz jól, előtte gyakorold be, találd ki, h h legyen... nem jó ha hirtelen ott találod ki... Segítség képp nézz meg pár táncos videót elötte... és nem csak kifejezetten vetközőset... hátha el lesel 1-2 mozdulatot, Bár ehhez a tánchoz mégtöbb testrészed megmozgatod, mint máskor, ha táncolsz, de ügyelj arra, h férfi vagy, és férfias legyén... Nekem pl azok az agyongyúrt cukifiúk, akiknek ezek a hivatásuk,... hát nekem pl nem túl vágykeltőek... szóval legyél férfias

Pőrgőset? A vetkőzést nem szabad elsietni... Épp a másik érzéki iegszálainak húzása adja a lényegét...

Sok szerencsét!

2009. júl. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na,hogy sikerült így 10 év távlatában?:D
2019. ápr. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!