Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a kövérség-é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a kövérség-érzetet?

Figyelt kérdés
19/L. 170 centi, 62 kg vagyok, és 90-70-90. Mindenki szerint nagyon csinos, de én majd megőrülök, mert úgy érzem vastag a combom, és nagy a fenekem. A barátom azt mondja csinos vagyok, de néha elejti, hogy edzőterembe kéne járnom. Félek, hogy ő is kövérnek lát, csak nem meri megmondani...
2009. máj. 31. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!en is hasonlo helyzetbe vagyok,64 kg,170 cm magas,a baratom is mondogatja hogy csinos vagyok,csak nalam az edzotermet nem mondja,csak hogy ne hizzak el,en pont jo vagyok igy,de az en esetemben meg szeles dereku is vagyok,szoval a fenekem az mar alappol nagyobbacska.

tudom mit erzel,hogy nehezen tudod elfogadni magad igy, de probald meg megis elfogadni,vagy ha megsem,othon aerobicozzal,tolts le videot,es tornazz kicsit..feszesitsd magad :)

ja es ha egy iylen kalkulatoron megnezed,pont jo a magassagodhoz ez a testsuly:)

szoval nyugi :)

2009. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

énis így vagyok.. bár nekem nincs barátom aki hajtogathatná a fülembe hogy kövér vagyok de 171cm vagyok és 65kg...vastag a combom és egy picit nagy a fenekem.XD

13éves vagyok, de nem olyan kis törpekicsilány. 16-17évesnek szoktak nézni...

és most fogyózok 60körülre le akarok menni...

ja és te NE akarj fogyózni, mert az egyik bnőm 170cm és 55kg és ne tudd meg milyen csont és bőr...:O és ő is 13éves.

2009. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis fogyórúra nem árt, de nem azt akartam mondani ezzel hogy legyél 40 kg. Ha egészségesen étkezel sok zöldséget, gyümölcsöt eszel és sportolsz is egy kicsit biztosan fogsz fogyni bármiféle szenvedés nélkül.
2009. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!