Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek közel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek közel egy lányhoz? Én is lány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik.Nem vagyok leszbikus, talán ez csak kíváncsiság, hiszen a fiúkat jobban kedvelem. De mégis mást érzek, ha rám néz, vagy meglátom, mint egy fiúnál.Nem megy el úgy mellettem, hogy ne nézne a szemembe. De ki tudja, miért.A sulimba jár, mindennap látom..talán jobb lenne, ha elfelejteném. De nem bírom..kell. Viszont nem tudhatom, hogy neki is vannak-e ilyen hajlamai. Elég vad, de lehet, hogy ez csak a fiúkra vonatkozik nála.De hát néz..és én nem bámulom, tehát arra nem foghatom, hogy csak azt nézi, hogy én mit nézek. Vagyis..nemtudom..annyira rossz. Pár barátnőmmel már beszéltem erről, de ők azt mondták, hogy lehetetlen ez az egész.. Valaki írjon légyszí valami használható tanácsot, mert össze vagyok zavarodva. Előre is köszi.

15/L


2009. máj. 31. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha közelednél felé, nem úgy venné, hogy úgy közeledsz felé, párkapcsolat céljával, hanem inkább baráti közeledésnek venné. Ebben a korban az ilyesmi nagyon nehéz.
2009. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg először beszélgetni, barátkozni vele, aztán majd alakul vmi.
2009. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, hogy milyen hehéz...

Én is épp ezzel köüzdök. Csak épp én fiú vagyok, meg ő is:S Nekem még nem sikerült sehogy sem rájönni, hogy esetleg ő vevő lenne-e rá. De azért drukkolok neked;)

17/F

2009. máj. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán ez a lányoknál egyszerűbb:S Ha gondolod, írj majd, hogy hogyan alakul a sráccal, hátha tudunk egymásnak tanácsot adni:) e-mailem: altergirl16@freemail.hu
2009. jún. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!