Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár - diák szerelem. Hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár - diák szerelem. Hülye vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 8.ikos vagyok. Jelenleg 14 . A tanáromba szerettem ami nagyon nagy hülyeség...de ez van. Õ 30 éves. Rengeteg verziót kitalàltam már ; például halasztom a kezdeményezést 18 éves koromig. A legutolsó ami eszembe jutott..hogy miután elballagok idén ; a suliban a szünet elején még bejárnak a tanárok és alkalmanként mi is segítünk pamolni meg amit kell. És arra gondoltam ; hogy egy ilyen alkalomm megkeresem...egy olyan "területen" ahol kettesben leszünk és megcsókolom. Azt nem akarom megvárni hogy reagál..mert félek hogy elszégyenlem magam vagy mit tudom én. Szval lekalom és elmegyek...de nem tudom mennyire lenne kkckázatos?? Mert ha ezt elbaszom utána nehéz lenne pár év mulva lépni ennek érdekében. Havyam a francba vagy mi? Iszonyú kiváncsi vagyok. ( remélem a kedves válaszadóknak lejött hogy érettebben gondolkodom a koromtól ; és ez nem csak egy hülyeség)

2012. febr. 1. 17:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kedves 30as tanár! Megkérdezhetem, melyik városban tanítasz?
2012. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%
Az hogy megcsókold hülyeség, inkább próbálj vele beszélgetni órák után-szünetekben és ha látod,hogy bejössz neki akkor célozgass és akár lehet is valami;) Semmi sem lehetetlen (tapasztalat) !! Sok sikert:)
2012. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kedves tegnap 21:16!

Megkérdezheted. :D De nem mondom meg.

2012. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
tegnap 23:05 köszönöm :))
2012. febr. 9. 17:44
 25/25 Pj0tr ***** válasza:

"remélem a kedves válaszadóknak lejött hogy érettebben gondolkodom a koromtól"

You made my day! XD

2012. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!