Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem gyanús ez egy kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem gyanús ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, aki két évvel fiatalabb nálam. Én 16 vagyok. Chatről szedtem fel, és miután felvettem msnre, azonnal sziveket irogatott... Még most is. Küldtünk egymásnak képeket magunkról, még olyat is, hogy tartunk egy papírt, amire felírtuk a másik nevét. Így biztos hogy igazi a kép. Nem lakik nagyon messze tőlem. Azt mondta, mi lenne, ha nyáron találkoznánk, és sátoroznánk együtt... Beleegyeztem, de kicsit furcsállom a dolgot. Tényleg ennyire szüksége lenne valakire, hogy ilyen könnyen adja magát, vagy ez egy átverés és valami cukrosbácsi féleség csapdába akar csalni? Nem hinném hogy az utóbbi...
2012. febr. 1. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán "Kis hülye" még...


Tulajdonképpen gyerek, ahogyan te is, csak ő méginkább.

2012. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
vagy nagyon viszket a puncija.. ><
2012. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl fiatal és egyből így reagál.
2012. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
mai világba csak a két szemednek szabad hinni. képet is lehet akár ps-el is csinálni. nekem azért kicsit gyanús a dolog. szerintem kamu a csaj
2012. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz a csajnak és szeretne Veled egy kicsit huncutkodni. Nincsen ebben semmi rossz. Régen is így működtek már ezek a dolgok.
2012. febr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szerencséje van, hogy engem talált meg így... Én baromi rendes ember vagyok és nem bántanám. De mi lett volna ha valami perverz állatra ír rá? :O
2012. febr. 1. 22:31
 7/18 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele telefonon, aranyos a hangja. Nem hinném hogy kamu lenne.
2012. febr. 1. 22:32
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

nyáron bakker?

ha pár napon belül nem látod élőben,akkor hagyd a francba,mert csak időpocsékolás.

a 14 éves lányoknak meg van egy csoportja,akik úgy kúrnak,mint a nyulak.

ezek ilyen ringyó vérűek,azt hiszik ezzel vagányak.

tapasztalat szerzéshez,élvezkedni tökéletesek.

2012. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ribanc lenne. Azt írta: "Végre egy olyan fiú aki nem csak AZT akarja!"
2012. febr. 1. 22:34
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak arra az eshetőségre írtam,ha mégis olyan lenne.
2012. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!