Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem gyanús ez egy kicsit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem gyanús ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, aki két évvel fiatalabb nálam. Én 16 vagyok. Chatről szedtem fel, és miután felvettem msnre, azonnal sziveket irogatott... Még most is. Küldtünk egymásnak képeket magunkról, még olyat is, hogy tartunk egy papírt, amire felírtuk a másik nevét. Így biztos hogy igazi a kép. Nem lakik nagyon messze tőlem. Azt mondta, mi lenne, ha nyáron találkoznánk, és sátoroznánk együtt... Beleegyeztem, de kicsit furcsállom a dolgot. Tényleg ennyire szüksége lenne valakire, hogy ilyen könnyen adja magát, vagy ez egy átverés és valami cukrosbácsi féleség csapdába akar csalni? Nem hinném hogy az utóbbi...
2012. febr. 1. 22:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát ha mégis olyan, akkor sem veszítek semmit... :D Ha úgy fogjuk fel.
2012. febr. 1. 22:37
 12/18 anonim ***** válasza:
érted te:).
2012. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jólvan, köszi srácok a véleményeket, ajándék ként mindenkinek adtam egy zöld pacsit. Jöhetnek még válaszok. :)
2012. febr. 1. 22:40
 14/18 tevetke ***** válasza:
Én csak azt nem értem, ha nem lakik olyan messze, akkor miért kell nyárig várni???
2012. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mert lehet, hogy nincs messze, de közel sem. :D
2012. febr. 2. 14:21
 16/18 tevetke ***** válasza:
Az mit jelent? :)
2012. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
mondjuk amúgy szerintem is tapasztalat szerzésként jók lennétek egymásnak de nagy szerelemre szerintem még eléggé kicsi a lány
2012. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy ő baranyamegyei, én meg zalamegyei. :)
2012. febr. 2. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!