Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem merek járni vele, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek járni vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15éves lány vagyok,fiú 19.Eddig 1 fiúval jártam,aki velem egy idős,és az is csak egy hétig tartott.. nagyon jól megvagyunk sőt.. :D de viszont én még szűz vagyok,és még csókolózni se tudok,és attól parázok,hogy beégek előtte.. :S sokan azt hiszik,hogy már nem vagyok az,és sok barátom volt de csak egy volt..2barátnőmnek 21 éves barátja van,már 4 hónapja járnak jól megvannak,és ők is úgy voltak ahogy én.. mit tegyek,hogy ne féljek ennyire? :S
2012. febr. 4. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Merjél járni vele! :)
2012. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:)
2012. febr. 4. 00:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Vagy de, vagy viszont, a kettő együtt nem működik. Ha felmerül benned az, hogy ne járj vele, akkor még nem érkezett el az idő. Viszont nemsokára itt a világvége, szóval ne várj sokat.
2012. febr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hehe oke.. :D
2012. febr. 4. 00:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és 15 évesen én már aludnék a helyedben, viszont hamarosan úgy is mind örökre elalszunk, szóval ÉLD AZ ÉLETED!!!
2012. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
jólvan ne irogass hülyeséget,nem vagyok ötéves.
2012. febr. 4. 00:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaz, Te már 15 vagy. Nagylány :P...
2012. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kisnagylány :P
2012. febr. 4. 00:54
 9/11 anonim ***** válasza:

19 talán egy kicsit idős hozzád, de ha járni akarsz, akkor az az első, hogy szedj össze egy kis önbizalmat.

Hamar rá fog jönni, hogy még nem vagy tapasztalt, és ha normális, akkor majd tanítgat téged.

2012. febr. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Járhatsz vele, de egy 19 éves srác már biztos, hogy elvárja a dugást. Ha az nem fér bele, akkor hagyd.
2012. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!