Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felelősség? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felelősség? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki már szerelmet vallott nekem, én viszont ezt csak most viszonoztam. Azt válaszolta a "vallomásomra", hogy örül neki, és hogy most hogy már tudja érzéseimet, örül neki de ezzel felelősséggel is terhelem, mert emiatt is vigyáznia kell rám. Hát ez szerintetek mit jelent?
2012. febr. 4. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod, ez pont AZT jelenti.
2012. febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
?
2012. febr. 4. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit, próbál jófej lenni. Jó fiatal lehetsz...
2012. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval ti sem értitek. Akkor ne irogassatok ha nem tudjátok ti sem.
2012. febr. 4. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti, hogy ammit akit szeretsz azért felelösséget is válalsz, ez olyan mint a kishercegben a Kisherceg és a rózsa , amivel te foglalkozol, áldozatokat hozol érte és ő is érted, az több mint egy szomszéd, vagy egy osztálytársi viszony között. Eleinte észre sem veszio az ember, apro figyelmességnek indul, és utána átalakul, féltésé, és csak azért mert fontos leszel a számára, aztán jön am felelösség érzet. Pl egy párkapcsolatban nem csak azért nem csalják meg az emberek egymást na jó kevés de van ilyen , mert szeretik eygmást, hanem mindig végig gondolják, hogy meg éri, és hogy a párjukat menyire bántják meg. Ehez is egy fajta felelösség érzés kell, nem csak szerelem.
2012. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2012. febr. 4. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!