Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb darab lányok? Fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb darab lányok? Fiúk?

Figyelt kérdés
fiúk, nektek hogy tetszenek azok a lányok, akik nem kövérek, szal nem folynak sehol, csak oylan formásak.Tehát szélesebb csípő, kerek fenék, de lapos has, normális méretű mellek ...hm?!
2012. febr. 6. 19:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10: válaszoló: te szegény :(
2012. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Dottorre ***** válasza:

Régebben nem, mostanában valamiért egyre inkább. :)

25F

2012. febr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Megfontolnám, persze látni kéne a nőt, meg megismerni.
2012. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?

[link]

2012. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Te pont az esetem vagy!

Merre laksz?

2012. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát ők nem épp nagyobb darabnak mondhatók... Azokról egészen más az elképzelésem. Az általad leírt az nőies kategória. Bár kép nélkül nehéz megmondani. Mert a széles csípő lehet már víziló is...
2012. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

bocsi, nem azért írtam ki a kérdést, hogy felszedjek valakit, vagy h felszedjen valaki.

A széles csípőt úgy képzeld el, hogy hát igazából a csipőcsont elég nagy, és ebből adódóan szélesebb ott lent is ...de mondom, nem iylen folyós, hájasan.... hanem csak nagyobb...

2012. febr. 7. 16:04
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek, ha az arcuk szép.
2012. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!