Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt mondja, hogy "nemtudja" mit akar kettőnkkel kapcsolatban. Csak az a baj hogy ezt sokszor hallom tőle. Min gondolkozik annyit?

Figyelt kérdés

Szerinte olyan egy tökéletes kapcsolat, ahol a felek nem veszekednek, soha, semmin.

Szerintem meg ilyen nincs, nem is hallottam még ilyenről.

Viszont ő minden apróbb veszekedést tragédiaként él meg, vagyis inkább úgy mondanám hogy túlreagálja, mintha valami baromira fontos dolgon veszekedtünk volna.

Közben pedig arról van szó, hogy mostanában, pár hónapja, állandóan belémköt. Nagyon idegesít már, hogy bármit mondok, leh*lyéz, az én véleményem mindig a sz*r, és hogy h*lyén gondolkozom. Hát komolyan már lassan elhiszem. Nemtudom mi lelte, régebben mindig egyetértett velem mindenben. Most meg kötekszik. Miért baj az ha két embernek nem ugyanaz a véleménye, miért kell attól a másikat, a gyengébbet, aki nem tud olyan érvelően beleszállni egy vitába, folyton leh*lyézni??

És akkor azt hallom, hogy nemtudja mit akar. Már ezen teljesen ki vagyok akadva. Ezek szerint neki tökmindegy, hogy velem van vagy nincs?? Aztán amikor azt mondom neki, hogy komolyan döntse el hogy mit akar, és többet nem akarom azt hallani, hogy "nemtudom" meg "legyen szünet változz meg", akkor egyből azzal jön, hogy de hát ő szeret, meg hogy velem akar lenni? Fél hogy én hagyom őt ott? Vagy ilyenkor miért hátrál meg?

Egyébként ne gondoljátok azt, hogy azért akar szünetet, hogy lelkiismeret furdalás nélkül mehessen csajozni vagy d*gni, mert 100% hogy otthon van és tv-t néz vagy ugyanúgy szétunja magát esténként mint én.

Szerintetek miért akar engem már lassan minden téren megváltoztatni?? Miért nem fogad el olyannak amilyen vagyok? És miért mondja azt hogy nemtudja mit akar, aztán meg mégiscsak velem akar lenni?

20 évesek vagyunk, 5 év korkülönbséggel.


2012. febr. 2. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"20 évesek vagyunk, 5 év korkülönbséggel."


???

2012. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
:)
2012. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem akar megváltoztatni,és nem akar elfogadni téged olyannak amilyen vagy.Csak egy dolgot akar,de nem tudja hogy miképpen legyen.Szakítani akar,és nem akarja hogy ő hozza meg a fájó döntést.Állandóan vitázik veled,megaláz,sérteget,remélve,hogy egy nap eleged lesz belőle,és amilyen temperamentumos vagy kikéred magadnak,és kimondod végre amit hallani akar" SZAKÍTOK VELED!VÉGE KÖZTÜNK MINDENNEK!" Erre vár csak..hogy megkönnyítsd neki a szakítást.
2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rakd ki és majd tudni fogja.
2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az írásod elejére reagálnék! De van olyan, ahol nincs vita,veszekedés! 4éve vagyunk együtt a párommal,de még nem volt köztünk vita soha semmin!

Az a baj, hogy úgy érzem a párod hibákat keresi benned,és ez bizony szerintem már egy kapcsolat végét jelenti.

2012. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem szeret már szerelemből, csak megszokásból van veled. Egyre inkább a szemébe tűnnek a hibáid, és egyszerűbbnek tűnik neki téged olyanná formálni, amilyen szerinte tökéletes, mint mindezt nyíltan megmondani, és keresni olyat, aki jobban megfelel az elvárásainak.

Sajnos én is így viselkedtem a volt barátommal, amíg le nem esett, miért teszem mindezt. Szégyellem is magam miatta...

2012. febr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Szerinte olyan egy tökéletes kapcsolat, ahol a felek nem veszekednek, soha, semmin." Szerintem is olyan, nekem a legtöbb ilyen volt. Annyi volt a nézeteltérés, hogy "jaj, néha annyi baj van veled..." majd pár perc vagy óra különtöltött idő aztán megegyeztünk.

Persze előfordult, hogy 2-3 napig nem volt kedvünk találkozni, de legalább 15 kapcsolatomat tudnám neked felsorolni, ahol sosem volt köztünk vita. Pedig mi aztán kimondtunk mindig mindent.

2012. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te csak arra vagy jó neki semmi másra!


És azért cserébe azt mondja, hogy "szeretlek" és cserébe veled van ....de láthatóan nehezen viseli a veled töltött időt!


A helyedben én ezt tenném: ne kérd őt arra, hogy mondja meg h mi legyen!!! Egyszerűen te mond meg neki hogy ennek vége te eddig bírtad vele, jobb lesz neked nélküle. Szakíts vele!


Azt hiszed ezt a kapcsolatot vagy is ŐT helyre lehet hozni?? Ezek sosem változnak! ÉS megsúgom..ez egyre rosszabb lesz!


Ha van egy kis eszed és nem egy 14 éves kis szerelmi aggyal gondolkodsz már bocsánat..akkor lehagyod!

27/F

2012. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem felelsz meg neki, de nem mer szakítani.
2012. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

19:51 vagyok

Lehet az hiányzik neki, ami régen volt, amilyen régen voltál. Lehet észre sem vetted, hogy megváltoztál kicsit. És azért nem szakít, mert azt az énedet még szereti. És ezért nem tudja mit akar, mert így nem jó neki, de vágyik rá, hogy újra jó legyen a kapcsolat köztetek, de nem tudja mit kellene tenni.


Egyébként én senkinek nem tűrném el, hogy megalázzon, lehülyézzen folyton és így bánjon velem. Én rögtön lerendezem azt, aki ilyen. Fix, hogy nem járnék ilyen emberrel, még barátnak sem tudnám elviselni, sőt kb. a harmadik ilyen beszólás után vagy otthagynám vagy lekevernék neki egyet. Én tudok érvelni, viszont ilyenkor felbosszant a dolog és teszek a beszélgetésre és egyéb módot választok a probléma megszüntetésére.


De te tudod meddig viseled még ezt el. Nem sok értelmét látom a kapcsolatotoknak.

2012. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!