Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon létezik szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik szerelem első látásra? Várom a véleményeket, tapasztalatokat. üdw

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 14:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
létezik, ah mindkét fél számára tökéletes a külső, de ennek kicsi az esélye, de ha még a belső is, aminek még kisebb, akkor az egy kész csoda, de van rá esély, 7 milliárd ember van, csak jókor kell lenni jó helyen ^^ :D
2012. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt szeretném, de még nem sikerült. 25/F


Meg neten nem is látom)

2012. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nos sokatok szerint a szerelem első látásra dolog,nem az igazi,amiben egyet értek veletek.

Ami biztos hogy csodálatos és kegyben kinzó érzés tud lenni amikor arra az ismeretlen,elkpráztató személyre tudsz gondolni,de amikor kinylinak a szemeid csak egy örömteli,egyben vicces emlékként tekintesz vissza.

Amugy köszi hogy válaszoltatok... üdw :)

2012. febr. 9. 00:35
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

9. - nem mondanám hogy jó nem származik belőle, végülis tanul belőle az ember, bölcsebb, stb. lesz, és az érzelmek is gazdagítják, formálják a jellemét.

Amúgy 4. voltam.

2012. febr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik, határozottan állítom. Sokan azzal akarják ilyenkor lehurrogni az embert, hogy ez nem szerelem, csak fizikai rágerjedés a másikra. Nos, ilyenben is volt részem, de amit klasszikus értelemben nevezünk úgy, hogy szerelem első látásra, valami egészen más. Kétszer volt ilyenben eddig ilyenben részem. Az egyik alkalommal elsőéves egyetemistaként láttam meg az illetőt gólyatáborban. Álltam és egyszer csak a szemem elé került én pedig azt éreztem, hogy muszáj megismernem és onnantól kezdve valami furcsa ködben lebegtem. Teljesen más ez az érzés mint amikor meglátsz egy szimplán jó pasit/csajt és elképzeled, milyen jó lenne összeborulni aznap estére vele. Ha nem talál fejen ez az érzés, akkor csak elkönyveled, hogy láttál egy formás példányt a másik nemből, akiből van millió másik. Ha átéled a szerelem első látásra élményt, onnantól kezdve véged, azonnal termelődik a szerelemhormon és majd megszakadsz belülről, hogy a másik is észrevegyen. Ez viszonzatlan maradt, a pasinak barátnője volt évek óta, 1 ősz alatt kihevertem. A másik ilyen "végzetem" 4 évvel később ért utol: őt egy budapesti téren láttam meg, a barátaimmal gyülekeztünk a szokásos esti bulira és ő érkezett meg utoljára. Bemutattak neki, kezet fogtunk, az arcába néztem és végem volt úgy mint a korábbi alkalommal. Ő sem volt egy adonisz, sem feltűnő jelenség, egyszerűen valami megmagyarázhatatlant éreztem, aminek szintén semmi köze nem volt szimpla bugyinedvesedéshez. Utána egész héten nem bírtam kiverni a fejemből, pedig aznap este nála külsőleg sokkal jobb pasik próbálkoztak, de mindet elküldtem, mert akkor is rászállt a köd az agyamra és folyton őt figyeltem. Vele 2 évet voltunk együtt, sajnos ő negyedannyira nem szeretett soha, ahogyan én őt, ezért is engedtem el végül. Életem szerelme volt, már évek óta nem vagyunk együtt, de azóta sem volt rám senki ilyen hatással. Mindenesetre bízom benne, hogy rámtalál még ez a "csoda". Megpróbáltam elmondani az elmondhatatlant, csak az érti meg a "love at first sight-ot", aki átélte.
2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, NEM LÉTEZIK
2013. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy szerelem első látásra!

Amikor valakibe szerelmes vagy az akkor a lényéhez főződik nem pedig az esztétikumához első látásra meg csak pont az esztétikum jön le, persze vannak kivételes esetek mint pl: egy hős(férfi - fiú) aki épp megmentett egy babakócsós anyukát a zebrától a száguldó autó elöl és a másik oldalon álló lánynak - nőnek bejön de ez meg nem szerelem!

2014. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

LÉTEZIK!! :D Addíg én sem hittem benne amíg meg nem történt velem, azt hittem ilyen csak a mesékben meg a filmekben van :D

Aztán megláttam ŐT...

És utána már nem tudtam kiverni a fejemből és mindig mosolyogtam a közelében és akkor is amikor rágondoltam.


Most már azért valamennyire kihevertem, kénytelen voltam. De néha még mindig eszembe jut, és akkor viszont nagyon szomorú leszek és sokszor sírok is :(

Nekünk sajnos sosem adatott meg, hogy együtt legyünk, pedig ez a szerelem kölcsönös volt. Ha máshogy alakult volna, ha más helyzetben lettünk volna akkor mára már egy pár lehetnénk, és ez a gondolat kikészít.

Sosem adatott meg, hogy egymáséi legyünk.


Egy dologban reménykedek. Imádkozom azért, hogy még találkozzunk és akkor esetleg legyen is valami. Hiszem, hogy okkal találkoztunk és okkal volt ő az akibe első látásra beleszerettem, és ha úgy vesszük, ő lett volna az első kölcsönös szerelmem, az első fiúm, ha nem így alakultak volna a dolgok.

Szóval remélem még találkozunk. Ez a remény éltet engem.


Szóval igen, van első látásra szerelem! Csak nem mindenki éli át, nem mindenki találkozik olyannal akivel ezt átéli, én szerencsésnek tartom magamat, hogy átélhettem, főleg úgy, hogy neki is bejöttem. :) Még akkor is ha most szomorú vagyok, még akkor is örülök, hogy vele átélhettem.


D.B. ha ezt olvasod tudd, szeretlek! :) Köszönök neked mindent! :) Hiányzol :(

2019. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Létezik! Villámként robbant be az életembe és őrjítően tud hiányozni. Szerencsés vagyok, hisz ő is ugyan úgy szeret. Sőt!
2019. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!