Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges-e, hogy beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e, hogy beleszerettem MacGyverbe? Normális ez? 14L

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 17:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes voltam kiskoromban MacGyverbe...viccen kívül:D Csak én kb 8 körül lehettem:D
2012. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nekem JOseph Morgan az örök nagy szerelmem :))13L
2012. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 okoska31 ***** válasza:

MacGyver? Most? Hú, mit nézel, Filmmúzeumot?

Az a sorozat jó 25 évvel ezelőtti. Tudod, hogy nézhet már ki a főhős? Keress frissebbet.

Egyébként a Te korodban normálisnak tekinthető a sztárok iránti minimális vonzódás. Jó, nem egy Avatarra gondolok, nyilván.

De pl. mi fiúk anno az összes Baywatch lányba, rajongók Leia hercegnőbe voltunk szerelmesek.

Persze nem akartunk elmenni az Endorra összejönni vele....:)

2012. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
48%
Nehogy már te döntsd el, hogy mit nézzen, okoska.
2012. jún. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

normális, én is mindig bele voltam/vagyok zúgva ilyen filmhősökbe/ sorozathősökbe sőt volt hogy meseszereplő tetszett és nem feltétlenül a színészbe hanem a karakterbe magába...


néha jobb is lenne ilyeneket szeretni, mint hús-vér férfiakba beleszerelmesedni...:(

2012. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, nézzél Csillagkaput is! Ott ugyanaz (Richard Dean Anderson) játsza a főszerepet (Jack O'Neill ezredes/tábornok), mint a Macgyver-ben, csak mivel az a sorozat '97-ben kezdődött, ott már egy kicsit idősebb (mármint a Csillagkapuban). :) Egyébként nekem 20 éves fiú létemre RDA a kedvenc színészem, bár én a Csillagkapuból ismertem meg, de a MacGyvert is szeretem. :)
2015. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!