Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb egyedűl vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb egyedűl vagy vele szerintetek?

Figyelt kérdés
Amikor van 1 olyan b.nőd akivel sokat veszekedik az ember,de közbe meg ha nincs semmi baj akkor olyan boldog vagy vele mint mással nem.Vagy inkább szakítasz vele és nincs veszkedés.
2012. febr. 9. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Min veszekedtek és hogyan?

Hány évesek vagytok??

2012. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Apróságokon szoktunk szerintem mindenben makacs a b.nőm.Én 22 éves vagyok eléggé érettnek tarom magam,normális gondolkodású embrnek, a b.nőm 18 éves lehet ez a baj.
2012. febr. 9. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Eleinte csak hülyeségeken veszekedtünk, aztán elfajultak a dolgok. Ha nem tudtok kompromisszumot kötni semmiben, az régen rossz. És az is rossz, ha mindig csak te adsz lejjebb az akaratodból. Egy kapcsolat két emberen múlik. Ha egyik javítani akar rajta, de a másik nem, akkor az halott dolog.


24/n

2012. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő: időnként járjatok össze egy kis boldogságra, amíg nincs senkitek.
2012. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak néha veszekedések.Meg kell beszélni a problémákat.Nem szabad hagyni,h elfajuljanak a dolgok.
2012. febr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nálunk is ez volt

Én 22 éves fiú voltam

Barátnőm meg 17 éves éretlen kis cuki lány


Sokat vitatkoztunk,nem értette meg az élet nagy dolgait stb

Soha nem veszekedtünk,inkább nagyon sok volt az egyet nem értés

Nem kerestük egymást 1-2 hétig aztán szakítás lett a vége és akkor derült csak ki igazán,hogy mennyire is hiányzik nekem ez a lány...

2012. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!