Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig éreztétek, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig éreztétek, ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez hülyén hangzik, de tényleg érdekel. Beszélgettünk erről párommal, még viszonylag friss a kapcsolatunk azt érzem, hogy szeretem és hogy nem tudnám nélküle elképzelni, de még nem vagyon szerelmes. És nekem amugy is nehezemre esik kimutatni az érzéseimet, nem vagyok egy érzelgős nő, csak akkor mondom ha már tényleg őrülten szeretem. Azt mondta ő azt látja rajtam, hogy nem vagyok szerelmes!

Én igazából nem is tudom, hogy voltam-e valaha is. Amikor azt éreztem, hogy az voltam utólag kiderült, hogy tulértékeltem azt az érzést és nem is volt az. Ő azt mondta, ha az vagyok/lettem volna azt érzi ember, nem utólag hanem akkor akkor amikor ott van mellette a szeretett fél. És ő már érzett ilyet.

Mit gondoltok erről?


2011. jún. 28. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokáig érzésekre azt hittem,hogy ez szerelem,meg hogy hűű,de milyen jó.De nem volt az.

Most meg?Senki sem tudna leállítani,és pörgök,minden jó..:DD

2011. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt egy kicsit mindenki másként éli meg. Én is nyugis fajta vagyok, elég racionális, soha nem voltam érzelgős, de tudom, hogy szerelmes vagyok, mindenféle "tünet" nélkül. Egyszerűen csak szeretem.
2011. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdekes. Az emberek hamarabb lesznek szerelmesek, majd utána jön az őszinte szeretet. Nálad ez fordítva van. nem is tudtam volna elképzelni a házasságomat a nélkül, hogy ne lettem volna szerelmes. És igen múlt idő. Élek halok a férjemért, meghalnék ha elhagyna vagy ha bármi baja lenne, de a szerelem elmúlt. Ez nem gond, mert olyan erős szeretetet érzel iránta amilyent soha senki iránt.
2011. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nehezen tudok szerelembe esni. Volt egy barátom, 1 évig voltunk együtt, de nem tudom neked megmondani, hogy igazából szerettem-e vagy sem. Kavarogtak bennem az érzések, egyszer fenn, egyszer lenn. Szerintem ez nem volt szerelem utólag rájöttem, ugyanis most van egy fiú, akivel még nem vagyunk ugyan együtt, de borzasztóan hiányzik, ha meglátom elkezd hevesen verni a szívem és jön egy olyan csodálatos érzés, mikor meglátom, remegek utána és rájöttem, hogy ezt már lehet szerelemnek nevezni. Viszont ne ess abba a hibába, hogy egy olyan emberrel vagy együtt, akit nem szeretsz tiszta szívből, tehát nem jön az az érzés, hogy remegsz utána, mert egy idő után megbánod én is így voltam vele és már jó is, hogy külön mentünk.. Ha az elején nincs szerelem mi lesz abból pár év múlva ha esetleg így együtt maradtok? úúú :O
2011. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez elég furán néz ki, mert olyanba, akit végül nem kaptam meg, voltam már nagyon szerelmes (úgy, ahogy a filmekben látni, szenvedés, minden), de a mostani párommal olyan nyugis, szeretem, meg érzem, hogy nagyon rossz lenne nélküle, de nincs semmi extra tünet, és nem is érzem hiányát.
2011. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig csak olyanba tudok szerelembe esni, akit végül nem kapok meg, akit meg megkaphatnék, nem érdekel, nem ugrálok annyira érte.. nem értem mért van ez így, de nagyon nem tudom mit kezdjek így a párkapcsolataimmal..
2011. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt a full-szerelem: állandóan róla álmodoztam, minden 5 másodpercben néztem a mobilom hátha már írt, úgy vártam az estét hogy lássam mintha az életem múlna rajta:)
2011. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Bocsi, tudom hogy már kérdeztem, de áthelyezték egy másik témakörbe és ott nem kaptam "normális" válaszokat!
2011. jún. 28. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindig. A szerelmet, mint erzes megletet mar ki lehet mutatni tudomanyos modszerekkel is amugy.
2011. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!