Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt éreztétek, mikor szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt éreztétek, mikor szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés
Olyan volt, mintha megtaláltam volna azt az embert, akivel jobban megértem magam, mint másokkal. Aki mintha kicsit belőlem lenne. Nagyon furcsa érzés. De emelett kiegészíti a rossz tulajdonságaim, és én pedig az övéit. ezt hívják idealizálásnak? vagy csak egy képzelt érzés?
2010. aug. 21. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Először leginkább a bűzt éreztem.

Iszonyúan tudtam izzadni, amikor a közelébe kerültem.


Persze akkor még nagyon gyerek voltam.

2010. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én inkább a belső érzésekre voltak kíváncsi. Idióta!
2010. aug. 21. 10:46
 3/3 anonim válasza:

Nem tudom, szerintem ez fizikailag meg érzésben is mindenkinél máshogy jelenik meg. Nekem például álandóan a gyomromban volt az az érzés, mint, amit ahhoz tudtam volna hasonlítani, mikor hullámvasúton ülök és hirtelen összeszurul a gyomrom. DE ezt jó értelemben, még is egy jó érzés volt. De tipikus, ha valaki szerelmes akkor étvágytalan, napi 24 órába csak rá tud gondolni, újra és újra lepörgeti a fejében a vele töltött órákat, nem tud koncentrálni, egyszerű lila köd...

Amúgy szerintem az első válasza egyáltalán nem volt ididóta.

2010. aug. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!