Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztetek amikor szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreztetek amikor szerelmesek voltatok?

Figyelt kérdés
Van egy helyes srác aki tetszik de nem tom h csak tetszik vagy pedig szeretem. Ti mit éreztetek mikor szerelmesek lettetek?
2010. szept. 9. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hányingert.
2010. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, azt tudni fogod ha szerelmes vagy. Semmihez se hasonlítható érzés.
2010. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindig vele akartam lenni, minden időmet vele akartam tölteni, mindennél többet ért nekem, bármit lemondtam érte, folyamatosan kívántam, meg akartam érinteni, csókolni, éjjelente volt hogy arra keltem, hogy hiányzik (h mellettem legyen h hozzábújhassak, h megérintsen...:$), mindennél fontosabb, mindennél jobban szeretem! ;) Nincs olyan dolog amit nem tennék meg érte!
2010. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
merevedest
2010. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kínt.
2010. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Allandoan ramtort a fingogorcs...
2010. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én is kínt éreztem...
2010. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kííín. most is gyötör.
2010. szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
nem lehet elmondani, és bocs, hogy nem segítettem, de ilyen kérdésekben igazán senki sem tud.
2010. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hogy nem tudsz nélküle élni ,ha eszedbe jut akkor mindig boldog leszel :) nagyon jó érzés főleg ha viszont szeretnek
2010. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!