Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adod egy lány tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adod egy lány tudtára, hogy tetszik neked? (Id*óta válaszoktól kíméljetek)

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kell, adhatok tippet, de az én módszerem eddig sosem vált be...
2012. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ,honnan ismerjük egymást,egy buliban pl. sokkal lazábban megy,míg mondjuk egy sulitársnak nehezebb megmondani...stb

Eleinte csak tettekben,megteszem érte,amit lehet,próbálok bókolni Neki,szeretem fejleszteni,nem hagyom,h hülyeséget csináljon,hát szóval odafigyelek rá,ha vmi ne mtetszik benne azt si megmondom neki, azt h szeretlek,így nem mondom ki neki,azzal csak elveszíti az egész a VARÁZSÁT.

2012. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
teccő ge.ci!kő kóla?elég kulturált?:D
2012. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
köszönj neki, mosolyogj rá, miután visszaköszönt menj oda hozzá és beszélgess vele. érintsd meg 'véletlenül'. ha látod h ö is élvezi a társaságod hivd el valahova. a többit gondolom tudod.
2012. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeretek szemezni először a nekem tetsző lányokkal, ha viszonozza és gyakran néz felém, akkor továbbra is szemezünk, de mivel félénk fiú vagyok, nem szoktam szemezésnél tovább jutni. :/


De alényeg, ha egy fiú gyakran keresei a tekinteted, akkor szerintem esélyed van nála.

2012. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előttem lévő: a kérdező fiú, és nem hinném hogy a fiúk tekintetét szeretné keresni >,< kérdés: hogy adod egy LÁNY tudtára, hogy tetszik neked? xd
2012. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó a kérdező lány,és pont azért kérdi,mert tetszik neki egy srác,és nem tudja,hogy a fiúnak tetszik-e a lány.. (sokszor néz,gyakran van a közelemben,van,hogy véletlenül hozzámér).
2012. febr. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!