Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit szeretek ezt egy éve meg is mondtam neki. De sajnos azt mondta barátnője van. Most úgy tudom már nincs meg neki. Majd egy évig került, szinte semmit nem beszéltünk, mostanában viszont kezdeményez beszélgetést, amit én szívesen fogadok, hisz még mindig szeretem. Viszont azt veszem észre, hogy mikor ránézek beszélgetés közben rögtön elkapja a tekintetét, nem tudunk úgy bszélgetni, hogy a szemembe nézne mint régen. Zavarban van? Fiúk ez mit jelent?
2012. febr. 11. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, hogy zavarban van.
2012. febr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen csak kicsit rosszul érzi magát, mert régebben visszautasított és került, most viszont már rájött, hogy szeretne megismerni.
2012. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezd előröl vele. Legyél ügyes, ha kell tegyél érte.
2012. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hívjam el valahová?
2012. febr. 11. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen erre gondoltam az előbb. S ha már laza a hangulat, akár meg is foghatod a kezét "véletlenül", a csípőddel is meglökheted "véletlenül". A reakciója el fogja neked árulni, hogy akar-e tőled valamit vagy sem. Fogj hozzá.

(Az előző voltam.)

2012. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!