Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beloletek ez a video milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beloletek ez a video milyen hatast valt ki? (lanyoknak)

Figyelt kérdés

:DD:D:D:D:D:D:D:D::D En leestem az agyrol a nevetesbe.


http://www.youtube.com/watch?v=zd5GGvWWnzU


2012. febr. 12. 01:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Aszongya" kinozoeszkozoknek nem rossz ::D:D:DD:D::D:D:DD::D:D:D:d


Amugy en is lany vagyok ha valaki nem vagna...

2012. febr. 12. 01:41
 12/23 anonim ***** válasza:
azert ha egy lany elott megjelennenek ilyen szerkoban, szerint az a lany osszepisilne magat a latvanytol :)
2012. febr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
A szoketol kiraz a hideg...rendesen felek tole...o.o
2012. febr. 12. 01:48
 14/23 anonim ***** válasza:
höhöhh. tényleg mint a melegek :D de hát minden japán ilyen.. igazából csak kicsit felvidított, mert olyan vidám/meleg színek vannak a videóban...:D 17/L
2012. febr. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

...itt is vannak olyan tini fiúk és lányok is, akiknek ez a tépett-vasalt-buz.is frizura jön be :O ,soha nem fogom megérteni miért ? divat miatt? a divat miatt akarnak kinézni úgy , mint egy homár?

Egyáltalán mit látnak jónak, szépnek , férfiasnak ebben a hajban a fiúk és a lányok ?, még ha tinik akkor is ?:D

Áh, nem az én világom :)

2012. febr. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
de édesek:D:D mindet hazavinném a porcelán és barbie baba gyűjteményem mellé
2012. febr. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

japán zenéből inkább ez...

http://www.youtube.com/watch?v=yVbzUm2G_Ig

Nem tudom hol bukkantál arra a szarra de a lányoknak porcelánbabának tényleg jó vitrinbe mindegyik...

2012. febr. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A zene és a videó borzasztó. Ennél már csak a barátnőd angolja rosszabb. (vagy a tiéd, csak rosszul idézted)
2012. febr. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Akkor "it makes me confused" "Turn it off"...nem mindegy..erted te azt az a lenyeg -.-" amugy egy eve vagyok kinn mit varsz..:DD:D;
2012. febr. 12. 05:48
 20/23 A kérdező kommentje:

# 17/19 Ezt te zenenek nevezed???? Ugy visit mint akinek elgurult a gyogyszere :D:D:Dd


(bocsi ha megsertettelek, nem szandekosan tettem..de tenyleg nagyon sz@r.)

2012. febr. 12. 05:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!