Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellett a 9-10 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellett a 9-10 éves lányoknak lehúzni a bugyijukat?

Figyelt kérdés

4. osztályban az osztályfőnökünk bejelentette, hogy valaki letojta a lány WC-t, ezért minden lányt megvizsgálnak "alul".

A fiúkat kiküldték, behúzták a függönyöket, és liba sorba kellett állnunk/várnunk.

Lekellett húzni a bugyinkat, lehajolni a tanár előtt, miközben ő hátulról megnézett minket ott "alul".

Én akkor voltam 9 éves, és nagyon szégyenlős! Nehezemre esett megtenni, de nem akartam, hogy azt higyék én voltam. -.-

Osztályfőnökünk (nő) vizsgált, de egy másik tanárnő is jelen volt. Életem egyik legszörnyűbb emléke az a nap.

26 éves se tudtam még feldolgozni a történteket.

Nem hiszem, hogy a sz*ros WC feljogosítja a tanárokat a diákok megalázására.


Az a gyanum, hogy nem a WC volt az igazi ok.

Szerintetek volt ehhez joguk? Ha le is tojták a WC-t, elég indok volt, hogy ezt csinálják?


2012. febr. 1. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
Te azóta ezen agyalsz? Örülj, hogy nem dugtak meg:D Hát ha valaki leszarta a wc-t, azt ki kell deríteni, a cél szentesíti az eszközt.
2012. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 mmT ***** válasza:
87%

ÚÚÚristen, ez komoly, vagy csak unalmadban találsz ki hülyeségeket??? Azok a tanárok ellen simán fegyelmi eljárást indíthattak volna. (molesztálás, megalázás, visszaélés)

vazzzzz

2012. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
akkoriban lehet volt joguk hozzá de manapság hatalmas vihart kavarna egy ilyen ügy
2012. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Fegyelmit? Nem inkább néhány év börtönt?
2012. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
nem csak fegyelmit, hanem büntetőeljárást is
2012. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%
Hát ezért mondtam a srácoknak a suliban, hogy a nőibe kell járni! A leírtak szerint nem hiszem hogy megtalálták a tettest! Vagy mintát is vettek?
2012. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Régen volt, rossz emlék, jobb ha elfelejted az egészet :)

Lényeg hogy nem történt belőle semmi komolyabb dolog.

2012. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nehéz elfelejteni az a baj, de majd egyszert tuti sikerül...


Komoly! Annyira durva, hogy már hihetetlen?

A szüleimnek elmeséltem (szerintem mindenki), pár szülő be is ment, de nem történt semmi.

Kérdezgettük másnap egyébként a tanárt kiderült-e ki volt a tettes, de nem válaszolt kérdésünkre. Sohasem derült ki.

Kimehettünk utána 5 perc szünetre, és a lány WC-t is meglátogattuk, de semmi nyoma nem volt sz*ros foltoknak. Talán már ki is takarítottak addigra???

Gyerekként mi semmit sem tehettünk, sőt azt hittük ez természetes eljárás ilyen esetekben. Gyereknek miért kellene gyanakodni? Csak szarul esett a lelkünknek, és kész. Volt aki el is sírta magát.

2012. febr. 1. 21:42
 9/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a történet kamu. Ilyen ép eszű embernek nem jut eszébe.
2012. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Azért ennyire hülye nem vagyok, hogy ilyet kitaláljak! Ne nézz tizenéves kislánynak kérlek.

Szóval azt mondod a tanárok nem voltak ép eszűek?

Gondolkodom rajta, hogy megkeressem akkori osztályfőnököm, és megkérdezzem miért is volt, de félek elküldene a fenébe. A férjem szerint sincs értelme a megkeresésének, szerinte undorító amit csináltak, de el kellene már felejtenem.


Viszont úgy látom szerintetek sem volt joguk ehhez a tanároknak. Bevallom én egy kicsit a szülőket is hibáztatom, hogy miért nem harapták le a két tanár fejét?

2012. febr. 1. 22:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!