Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg nem működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg nem működik a férfi-nő barátság?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek van párja, ezért megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk. Találkozgatunk, dumálunk, nincs köztünk több. Ő akarta, hogy barátok legyünk, én benne lettem volna másban is, mert az én kapcsolatom... hogy is mondjam, eléggé a végét járja és ennek megfelelően vannak is kalandjaim. Tegnap elmeséltem neki a legutóbbi pasiügyem, és azóta teljesen megváltozott, sokkal távolságtartóbb, összevissza beszél, hebeg-habog (telefonban). Kérdeztem, hogy mikor találkozunk legközelebb, de mintha meg sem hallotta volna. Most akkor mégsem barátnak tekint?
2012. febr. 13. 21:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

jajjjjjj 100000. ilyen kérdésss..............kb 5 percel ezelőtt tettek fel egy ilyet :)



de igen működik egy bizonyos szintig!


vagy ha óvóda óta ismered , vagy volt osztálytárs...ha nem akkro meg egy darabig működik amíg az 1-ik vagy mindkettő nem érez többet.


van akinél ez működik 10 évig van akinél 1 hónapig az ilyen barátság!!!

27/f

2012. febr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy működik-e, mert szerintem nem! A kérdésemben is benne van szerintem! A lényeg, hogy ő akart CSAK barátságot (annak ellenére, hogy vonzódott hozzám), mert szerinte ez működhet, de most rácáfol. Én a konkrét szituációra lennék kíváncsi, nem úgy általánosságban, hogy van-e férfi-nő között barátság.
2012. febr. 13. 21:25
 3/22 anonim ***** válasza:
Én akárhányszor próbáltam nővel barátságot mindig az lett belőle, hogy vagy én vagy ő többet akart. Biztos létezik férfi-nő barátság, de nagyon nagy szerencse kell hozzá, hogy hosszú ideig működjön.
2012. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Olvassátok el a kifejtést is, pls! Én az adott viselkedés okára lennék kíváncsi!
2012. febr. 13. 21:26
 5/22 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Én elolvastam az egészet és azt hiszem remekül illik a mondanivalóm a te esetedre is.
2012. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy én tényleg többet akartam, meg eleinte ő is, de aztán a párjainkra hivatkozással ő kérte, hogy maradjunk csak barátok (ezt viszont ő szerette volna jobban, mert én beleestem). Próbálom tényleg barátként kezelni, tekinteni, és lassan tényleg túl is lépek rajta, élem az életem, és mint baráttal, megbeszélek vele csomó mindent. De amikor bármilyen párkapcsolati dolog kerül szóba (akár a pasimmal való rossz kapcsolatom, akár más) rögtön zavarba jön. Most tanácsot kértem tőle egy pasiügyben (rámhajtott valaki, akitől nem akarok semmit), és teljesen megváltozott, most úgy érzem, találkozni sem akar velem!
2012. febr. 13. 21:36
 7/22 anonim ***** válasza:
Az emberek sosem állandóak, mindig változnak. Attól, hogy régebben nem akart még nem biztos, hogy most nem gondolja másként. A legjobb lenne ha leülnél vele és megbeszélnéd vele ezt őszintén.
2012. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem tudjuk megbeszélni. :(
2012. febr. 13. 21:39
 9/22 anonim ***** válasza:

1-es vok.


amúgy hány évesek vagytok? csak a tapasztalatot érett gondolkodást tekintve kérdem...


amúgy egyértelmű a leírtjaid alapján, hogy ez nem egyszerűen többet érez, ő teljesen beléd zúgott!

2012. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk fiatalok.

Én is azt gondolom, hogy belém zúgott, de nem fogja felvállalni, ez tuti. Én sem tudok teljesen kiszeretni belőle, pedig folyamatosan próbálom barátként kezelni, mert ő ezt várja tőlem. Jaj! Mi a csudát lehet ilyenkor tenni? Megszakítani egyikünk sem akarja a kapcsolatot.

2012. febr. 13. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!