Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg nem működik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg nem működik a férfi-nő barátság?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek van párja, ezért megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk. Találkozgatunk, dumálunk, nincs köztünk több. Ő akarta, hogy barátok legyünk, én benne lettem volna másban is, mert az én kapcsolatom... hogy is mondjam, eléggé a végét járja és ennek megfelelően vannak is kalandjaim. Tegnap elmeséltem neki a legutóbbi pasiügyem, és azóta teljesen megváltozott, sokkal távolságtartóbb, összevissza beszél, hebeg-habog (telefonban). Kérdeztem, hogy mikor találkozunk legközelebb, de mintha meg sem hallotta volna. Most akkor mégsem barátnak tekint?
2012. febr. 13. 21:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

(első vok megint)

így van ez nehéz...mert egész nap ő jár a fejedben...és agyalsz h miért nem miért nem akar többet DE! képtelen vagy őt elfelejteni nem tudod megtenni nem vagy képes arra h ne láthasd többet!! ugye??


szóval végül a legtöbben elfogadják a barátságot!


Ha igazán szeretjük és fontos nekünk akkor beletörődünk és elfogadjuk, mert jobb mnitha soha többé nem láthatnánk.


csak ehhez erős akarat kell!

2012. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Azért sem, mert tényleg nagyon jól érzem magam vele, jókat tudunk dumálni, tehát nagyon is jó barátok tudnánk lenni - ha nem éreznénk egymás iránt semmit. Egyszerűen szükségem van rá, és neki is rám.
2012. febr. 13. 21:51
 13/22 anonim ***** válasza:

ezt én elhiszem!

De ezt te vele nehezen fogod tudni megértetni, hogy te nem akarsz tényleg többet DE!!4 nem akarod elveszíteni és haver akarsz maradni....ez neki idő lesz...vagy nem...de tuti idő lesz.


ha te semmi komolyat nem akarsz tőle, akkor tisztázd vele...mert így tisztázatlanul neked is rossz és neki is..

2012. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Én elmondtam neki, hogy többet érzek, de elfogadom, hogy nem lehet köztünk semmi. És azóta tényleg barátként kezelem, nem közeledem hozzá egyáltalán. Csak néha elbizonytalanít, mert azt hiszem, hogy ő is többet érez. Sőt, én ezt is elmondtam, hogy szerintem ez a helyzet, és nem tagadta, de nem is erősítette meg. Csak azt hajtogatta, hogy nem lehet több köztünk.

Jó lenne egy normális szinten tartani a kapcsolatot, de valahogy nem megy, mindig előkerül valami, ami miatt bonyolulttá válik.

2012. febr. 13. 22:01
 15/22 anonim ***** válasza:
bármilyen fura is ez képzelődés, mert többet akarunk látni! miközben nem több! csak mi akarjuk h több legyen, ezért a tudatunk teszi azzá!
2012. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hmmm. Pár sorral feljebb még mást írtál. :) De én elfogadnám, bármit is érez/gondol, csak mondaná ki nyíltan. De egyszerűen nem tudom kihúzni belőle!
2012. febr. 13. 22:18
 17/22 anonim ***** válasza:

lehet h rossz helyre írtam.... :)


De tudod mit???


tedd fel konkrétan a kérdéseidet itt, és válaszolok rá h mit mondj, persze nem azt kell mondanod max hasonlót. comprende??

2012. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ti két mágnes ellentétes pólusa vagytok mint minden férfi és nő! Ha a távolság köztetek elég nagy, akkor megmarad. Ha túl kicsi akkor közeledtek és ez ellen semmit sem tehettek!!!

27F


Amúgy hová valósi vagy és hány éves?

2012. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

22:30: Írtam privátot.


23:44: Hmmm... az ellentétes pólusokat bárhogy közelítem, soha nem érnek össze... és hát nálunk is ez van sajnos, ha túl közel kerülünk, akkor gyorsan távolodunk is...

Ilyen infókat most így nem adnék ki, ha nem haragszol, mert felismerhető lennék. :)

2012. febr. 14. 00:11
 20/22 anonim ***** válasza:

ma 00:11


Privátban sem adsz?


Amúgy az ellentétes pólusok vonzzák egymást, az azonosak meg taszítják! :)

2012. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!