Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nincs párjuk, azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nincs párjuk, azok hogyan élik meg ezt a napot?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 10:30
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
szokásosan
2012. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Az ismeretségi körömben nem nagyon tartja senki a Valentin-napot, illetve sajnos sokunknak nincs párja, szóval kb. sehogy, több rózsaszín szívecskét láttam az utcán, de nem nagyon rázott meg, ugyanannyira bánt hogy egyedül vagyok, mint egy átlagos napon.
2012. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Tegnap tudtam meg,hogy egyáltalán ma lesz.Eddig is annyira lesz.rtam,hogy azt se tudtam,hogy hányadikán van és valószínűleg jövőre se fogok emlékezni :D Unom már ezt a sok amerika majmolást.... 17/F
2012. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!