Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek kocka a párjuk?

Figyelt kérdés
El tudnátok fogadni, hogy a számítógép mindig is előrébb fog állni a rangsorban, mint ti?
2011. jún. 7. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem, soha. De ezt ugye nem kell elfogadni, mert már az elején kiderül.
2011. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát nálunk nem derült ki, az elején mindig a kedvemben járt, mindig eljött velem mindenhová, sok programunk volt, most meg minden este otthon ül, nem csinál semmit, csak bámulja a monitort, pedig akár együtt is lehetnénk, de nem.
2011. jún. 7. 13:18
 3/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki, aztán majd rájön, hogy mégse olyan jó a gépezés.
2011. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Gyorsan cseréld le. Ez nem szerelem. A részéről legalább is.
2011. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Akkor a "beetetési" időszakon túl vagytok ha jól olvasom. :D

Allítsd kész tények elé, vagy a gépe, vagy te.

2011. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én is ilyesmire gondoltam hogy beetetési időszak... de ilyen miért kell? :S ha nem szeret akkor miért kell beetetni egyáltalán ha meg szeret akkor miért gépezik...
2011. jún. 7. 13:24
 7/18 A kérdező kommentje:
egyébként még nem vagyunk régóta együtt, kb 6 hónapja , 20 évesek vagyunk
2011. jún. 7. 13:25
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem a gép miatt tönkre ment egy házasságom, de nem bánom. Inkább kezdtem új életet, mintsem egy monitorbámuló agyhalott mellett éljem le az életemet. kicsit erős a fogalmazás, és a gép is egy ok volt a sokból. Én azt mondom, hogy gondold át. Beszéld meg vele a problémát. Aztán, ha ez sem segít, akkor szervezz magadnak programot. Menj el nélküle bárhova. Kérdezd meg, hogy akar-e menni, ha nem, akkor menj el nélküle. Ha észreveszi, hogy nélküle is van életed, akkor vagy észbekap, vagy vége lesz. Nekem vége lett.
2011. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is kocka a párom, de általában meg tudunk egyezni a közös programokat illetően. Például amikor ő gépezik, én tanulok, aztán ha végzek a tanulással (mert persze ő sosem végez a gépezéssel :D), akkor gépek kikapcs és jöhet a közös program :) Már lassan egy éve vagyunk együtt, és már eljutottunk arra a szintre, hogy "ugyanolyan fontos vagyok neki mint a számítógépe" :D Egy kockától ennél többet ne várj :D

(A sztorihoz hozzátartozik, hogy távkapcsolatban élünk, tehát ha végre együtt tudunk lenni, akkor velem foglalkozik, csak akkor gépezik ha nekem tanulnom kell.)

2011. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ne fogadd el. tényleg amit fentebb írtak, Menj el nélküle bárhova. Kérdezd meg, hogy akar-e menni, ha nem, akkor menj el nélküle. Ha észreveszi, hogy nélküle is van életed, akkor vagy észbekap, vagy vége lesz... Állítsd kész tények elé. Ha sose leszel fontosabb, mint a gépe, vagy ha csak olyan fontos leszel, akkor nem éri meg, ezt 13:31 is elárulom. Én is voltam ilyen helyzetben, s elmentem nélküle, vagy csak felálltam, s ott hagytam ha gépezni kezdett. Ha gépezik át se menj, ha meg nem foglalkozik veled tényleg akkor ennek itt van vége... Ha nem vagy vele, hagy csinálja, ha neki ez a kikapcsolódás. De ne menjen más rovására, munka, rend, s az élete rendben tartása. Ha ezekre rá megy, meg rád, meg a családi kapcsolataira, testvéreire esetleg, s kicsit se látsz változást, akkor nem éri meg. Senki nem akar egy zombival leélni egy életet....
2011. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!