Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy ha egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiszel abban, hogy ha egyszer elmegy a szerelmed, és ő volt az "igazi", akkor előbb utóbb úgyis újra az utadba kerül?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül ebben, de a sorsszerűgben, vagy is abban hiszek, hogy minden úgy történik, ahogy annak történnie kell. Ha mást rendel mellém az élet, akkor mást. Ha őt, akkor pedig úgy is összeakadunk még egyszer.
2012. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy naiv vagyok, de hiszek benne. De persze ez nem azt jelenti, hogy várok rá 60 éves koromig.
2012. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem hiszek. nincs ilyen, hogy igazi.

élsz 20 évet egy csávóval, majd kiderül, hogy megcsalt folyton. (azt gondoltad, hogy ő volt az igazi, de kiderült, hogy mégse)

aztán megismersz vkit 7 évig jól megy minden, és kiderül hogy nem illetek össze. (azt gondoltad most is hogy ő az igazi, de aztán megváltozott vmi és mégsem ő az igazi).

Persze ez nem válasz a kérdésedre. De mit nevezünk igazinak? és akarod e egy ilyen emberrel újra összekötni az életed?

Szerintem ez csak a filmekben van így. Vagy akkor talán, ha tényleg azért szakadt meg a kapcsolat, mert mindkettőtöket másfelé sodort az élet. De addig úgyse tudod, hogy ő az igazi amíg újra össze hoz vele az élet.

2012. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Az "igaziban" nem hiszek. Abban viszont igen, hogy ha valakivel van még dolgom, akkor meg fogjuk találni egymást valamikor, valahogyan. Ha ez nem történik meg, akkor annak oka volt, nem vele kellett élnem az életem.
2012. febr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) Talán én is azzal értek egyet,hogy hogyha dolgom van még valakivel,előbb utóbb úgyis rámtalál újra:)
2012. febr. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!