Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Ronda vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ronda vagyok, sosem vesz észre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépségkirálynő lány.Volt már pár barátom ennek ellenére.

De jófejnek tartom magam,és értelmesnek.

Van 1 srác,akire szoktam mosolyogni,mert annyira tetszik a kisugárzása,elolvadok a mosolyától,és jó a segge;ma a kabátját is megszagoltam,finom volt.Hogy kerüljek vele közelebbi kapcsolatba?Nem hiszem,hogy oda mernék menni.


2012. febr. 15. 19:10
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De kitörölték,mert valami okos jelentette.:D

2012. febr. 21. 15:52
 12/35 anonim ***** válasza:

15:41 vagyok.

Most nekem akartál beszólni ezzel a település dumával? :D Csak mert én írtam, hogy amúgy sÍrok.. (a röhögéstől mellékesen:D) Viszont akkor nem stimmel a liba megszólítás, mert azt szöszikének kellett volna címezned. Vele csicskáztok már egy ideje. :)


Amúgy tényleg nem vagy bálna :DDD És lehet rajta dolgozni.

Amikor rámosolyogsz a srácra, visszamosolyog? Ha igen, akkor az nem rossz pont.. legalább észrevett 1x:D De ha tényleg nem vesz észre, muszáj lesz odamenned, mert akkor nem lesz belőle semmi. Ja, és egy jótanács az élethez: ne pöccenj be ilyen hamar minden apróságon ;)


19/F

2012. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Na, mégsem vagyok 15:41.. Látom engem is eltakarítottál :D
2012. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Oksi drága barátom.....:D


Eleve hogy jött a gondolat,hogy bálna lennék?


Tudom,hogy van mit dolgozni rajta... Rámosolygok,kb 2 mp-ig,aztán elnézek,mert elpirulnék,és azt nem szeretnék.

Igyekszem.:D


Nem jelentettem semmit.Az én kommentem jelentették,gondolom a többivel sem volt megelégedve a moderátor.

2012. febr. 21. 16:03
 15/35 anonim ***** válasza:

De valaki lebálnázott, nem?:D Na mindegy.. Ha nem te jelentettél engem, nincs harag ;)


Viszont ne nézz félre, mert 2 mp az kb sz.art se ér. Olyan mintha ránéznél véletlen, aztán közömbösen félre.. Ha tovább tartod a szemkontaktust, netán el is pirulsz, nem baj. Sőt, szerintem kifejezetten aranyos:) És legalább a csávónak is leesik, hogy valszeg tetszik neked. Jó esetben:D

2012. febr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Egy 'RicsiXD' nevű felhasználó bálnázott le...


De ez az elnézés úgy jön,mint egy vegetatív reflex.:D


Inkább a baj,hogy nem bízok magamban,mert egy ilyen srácnak nem igazán esélyes,hogy bejöjjek...

2012. febr. 21. 16:15
 17/35 anonim ***** válasza:
Priviben küldhetnél képet mondjuk az arcodról is:) Nem azt mondom, hogy az alak mellékes, mert azért az is fontos pl nekem, de ha a lány egy bányarém, édes mindegy, hogy milyen alakja van:D Remélem érted.. Én mondjuk először arcot nézek, utána úgy egyben az egészet:) Honnan tudod, hogy nem jönnél be neki? ;)
2012. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Kb mennyit kéne fogynom,hogy normális alakom legyen?


Hát,talán majd ha hazajöttem a matek tanáromtól.:)


Mert ő annyira kedves,udvarias,helyes

és stb.:) Egyébként végzős,én meg 2.-os vagyok.És nem vagyok annyira szép.

2012. febr. 21. 16:27
 19/35 anonim ***** válasza:

Hmm.. mintha engem írtál volna le :))

Én már jártam olyan lánnyal, aki hasonlóan vélekedett magáról, mint te. Mégis ez tetszett meg benne, és hogy nem egy nagyképű ribanc:) Annyira visszahúzódó, félénk volt, hogy ha szó szerint nem botlottunk volna egymásba, nem jöttünk volna össze:)


Mellesleg, szerintem nem azon van a hangsúly, hogy mennyit fogyj le kilóra. Izomzatot kell kialakítani, feszesíteni. Azt hiszem valaki mintha írta volna, hogy fenékre dolgozz még. Szerintem is, de meg kéne még 1x nézni a képet, kár hogy letörölték:\ :D


Na de remélem segítettem.. és várom a képet ha hazaértél ;)

2012. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Jól.És a tied?:)))
2012. febr. 23. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!