Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Ronda vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ronda vagyok, sosem vesz észre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépségkirálynő lány.Volt már pár barátom ennek ellenére.

De jófejnek tartom magam,és értelmesnek.

Van 1 srác,akire szoktam mosolyogni,mert annyira tetszik a kisugárzása,elolvadok a mosolyától,és jó a segge;ma a kabátját is megszagoltam,finom volt.Hogy kerüljek vele közelebbi kapcsolatba?Nem hiszem,hogy oda mernék menni.


2012. febr. 15. 19:10
1 2 3 4
 21/35 szösszikehh ***** válasza:
tudod inkább vagyok egy hü.lye szőke liba.. de legalább én nem hisztizek hasonlókon h "csúnya vagyok" legalább erre nincs gondom.
2012. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
okos vagy,ahogy látom......[;
2012. márc. 2. 16:03
 23/35 anonim ***** válasza:

hiába vagy szép, okos, ha nem jössz be neki. Tudod, a legszebb nőt is unja valaki...

Legalább egy sziát mondjál neki vagy valamit, aztán ha már egy ideje köszöngettek, kérdezd meg hogy vagy, hová mész, valamit, úgysem ez a lényeg, csak beszéljetek már valamit, kben sosem derül ki, hogy áll hozzád.

És nem, nem ciki odaköszönni, van vagy 15 ember, akinek köszönök, és fogalmam sincs, kik azok, lehet, egyszer együtt ültünk a buszon vagy fogorvosnál, azóta köszön.

2012. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Köszi,de ha csak azért köszönök,mert egy suliba járunk,hülyének fog nézni.
2012. márc. 2. 17:10
 25/35 anonim ***** válasza:
Tipikus szériatizenéves vagy, aki csak azt veszi észre a pasiból, hogy helyes, magas, jól öltözik, jó illata van. Kezd hányingerem lenni ezektől, hogy csak a külsőre másztok.
2012. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Nekem is küldenél egy képet? Léciiii :)
2012. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Persze...

A kisugárzása fogott meg.

2012. márc. 9. 19:33
 28/35 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már valahol? Esetleg facen nem ismerősöd? Amikor nekem is tetszett egy srác, megkerestem, bejelöltem, ráírtam, majd találkoztunk és összejöttünk. Ha nem menne személyesen akkor, hátha így könnyebb lenne. :)
2012. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Nem,de úgy veszem észre,hogy mostanában sokat néz.

Múltkor mögöttem állt a menzasorban,leejtette a villáját,én meg felvettem,és azt mondta,hogy köszi :)))

Meg az lehetséges,hogy ez a villaleejtés,leveskiborítás az én hatásom lenne rá?Mondjuk ezt nem hiszem :/

2012. márc. 9. 19:42
 30/35 anonim ***** válasza:

Ilyen érzésem nekem is volt fiatalabb koromban. Egy igazi szőke, göndör hajú adoniszt néztem ki magamnak, csak kezdeményezni nem mertem. Velem szemben dolgozott, mint pincér(nyári meló). Aztán szemet vetett rám és az a vicc, hogy rájöttem nem kell nekem. :D Mikor megszólalt egy világ dőlt össze bennem, és próbáltam kerülni a társaságát.

26N

2012. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!