Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Ronda vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Ronda vagyok, sosem vesz észre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépségkirálynő lány.Volt már pár barátom ennek ellenére.

De jófejnek tartom magam,és értelmesnek.

Van 1 srác,akire szoktam mosolyogni,mert annyira tetszik a kisugárzása,elolvadok a mosolyától,és jó a segge;ma a kabátját is megszagoltam,finom volt.Hogy kerüljek vele közelebbi kapcsolatba?Nem hiszem,hogy oda mernék menni.


2012. febr. 15. 19:10
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Sajnálom,megesik.

Én már hallottam beszélni,és hozzám is beszélt.Kellemes hangja van :)

2012. márc. 9. 19:56
 32/35 anonim ***** válasza:
Köszönjük szösszikeh, a moderátorok hamarosan ellenőrzik az értelmetlen és provokatív válaszadásodat. Kedves kérzdező! Azokból ítélve, amiket ide írtál jó fejnek tűnsz, szerintem is légy kicsit bátrabb. Szorítok neked :)
2012. márc. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. márc. 9. 20:47
 34/35 anonim ***** válasza:
Csinos lány vagy.
2012. márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

A képet már letörölték...

Köszönöm szépen! :)

2012. márc. 10. 17:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!