Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szeretik ma a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alien19 kérdése:

Mennyire szeretik ma a nők a romantikát?

Figyelt kérdés

Èn pèldàul szeretek verseket ìrni,viràgot venni,ajàndèkozni,meglepni a pàrom aprosàgokkal,vacsoràzni vinni stb.Bàr a Valentin napot utàlom...szerintem nem kell kifejtenem mièrt.


24/f



2012. febr. 7. 01:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Annyira szeretik, mint bármennyire a történelemben. A nők is ösztönlények valamilyen szinten, úgyhogy nélkülözni is tudják akár az Alejandróskodást.
2012. febr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Vers: kiröhögnélek. Megtörtént, már számot is írtak hozzám, de basszus, ne. Röhejes. Nem kell ez az idealizálás, mert nem egy ideál vagyok.

Virágot vinni: oké, de ne hetente, mert megszokja... :D

meglepni apróságokkal: szintén rendben van, én is szeretek apróságokat venni a páromnak.

vacsorázni: persze, ez is teljesen jó:) mondjuk egy gyertyafényes vacsorán kettesben hülyén érezném magam, de az éttermek jók :)

Valentin nap: utáld is, nyáltenger :D

Ez a személyes meglátásom csak, nem érvényes minden nőre értelemszerűen...

23/N

2012. febr. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

érdekes egy lány lehetsz Te kedves előttem válaszoló.

ha valaki szán arra időt, hogy verset ír neked akkor tiszteld meg annyival, hogy legalább meghallgatod.

Romantikus vacsorával sem tudom mi a bajod, hogy mér lehet fura meg csak az éttermeknek jó?

érdekes egy lány vagy te azt megmondom....

egyébként fiú létemre én is szeretem a romantikát nyilván nem b*zi módon de a maga módján szenzációs


22F

2012. febr. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A versek amiket nèha ìrok inkàbb a lelkivilàgom tükrözik,szóval nem azt h hu milyen szèp vagy.Alapvetõen nem vagyok az a nyàlas tìpus csak szeretek udvarolni.Persze tudni kell kinek mi jön be. :)
2012. febr. 7. 01:42
 5/18 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem minden nő azt szereti a legjobban, ha az ágyban mutatják meg nekik a pasik, mennyire DonJuan-ok. Én sosem voltam romantikus, sőt érzelmes embernek sem mondanám magam, de mindig sikerem volt a nőkkel, mert korrekt és racionális voltam velük és odapirítottam nekik úgy, ahogyan szerették volna. Az érzelmességet hagyjuk meg a nőknek, a ő lelkiviláguk ezért szépséges, mi pedig férfiak, legyünk férfiak, mert a nő nem önmagát keresi, hanem egy olyat, aki kiegészíti őt abban, ami neki nincs!


23/F

2012. febr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 lila nyuszi ***** válasza:

Magát a verset nem tudom mennyire értékelném, inkább a szándékot, hogy valaki ennyire szeret... Igaz, hogy a tömjénezés unalmassá válhat. Enélkül is érzi, hogy szereted ha úgy viselkedsz vele és nem csak egy valaki a sok közül.... Ajándékok, virág jó, csak ne sokszor, kb félévente vagy hogy van kedved adni... :) Mondjuk én nem szeretem annyira a vágott virágot, inkább cserepes vagy mű. :)

Vacsi az jó dolog, főleg ha te készíted.


20/N

2012. febr. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%

Akurv*istenit!

23/f nagyon megmondta a tutit, es ez nagyon igy van.

Baszhatod te a szaros versedet, szep-szep, de egy jo istenes kefelessel nem er fl semmilyen aprosag:D

Soha nem vittem meg csajnak semmit, csak azt, amit a gatyamban van, megis hamarabb szoba alltak velem mint azzal a bohoccal, aki rozsaval a szajaban adott szerenadot:D

2012. febr. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Mennyire szeretik ma a nõk a romantikàt? --> semennyire.

22/L

2012. febr. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

szeretik, kell is az, de meg kell találni az arany középutat. Ahány nő, annyiféleképpen szeretik. Ahhoz ismerni kell a lányt valamennyire, hogy tudd, mennyi romantika kell neki.

21F

2012. febr. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%

Semennyire! Teljesen kezd kihalni belőlük minden érzelem, aztán csodálkoznak, meg sírnak utána, hogy mért nem találok már egy normális pasit??? Azért, mert már lassan nektek van f@rkatok...


A nőknek állandóan csak álomképzetei vannak manapság, azt sem tudják, mit akarnak, legyél kedves, de annyira, legyél figyelmes, de ne annyira... eskü idióta pics már a 80%...

2012. febr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!